Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yarın Bisiklet Alıyorum Acil Öneriler lazım Bütçe 550-600

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Can kavakçı tarafından paylaşıldı.

1. Can kavakçı

Can kavakçı Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim. Aklımda kron xc250 V frenli var fakat tekrardan son bir değerlendirme yapmak istiyorum. Bisiklet fabrika çıkışlı kalmayacak ilerde eklemeler yapacağım. Sizce Kron'u tercih edeyim mi ? Birde İstanbul/ Fındıkzade'de oturuyorum sizce Saraçhane de ki bisiklet çarşısına mı gidiyim yoksa Sirkeciye mi ?

2. Ender şeker

Ender şeker Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Fiyat aralığınızda güzel bir tercih

Can kavakçı bunu beğendi.
  3. Berkant.dogan

Berkant.dogan Kıdemli Üye

Seviye:
    carraro 417 öneriyorum..

4. Berkant.dogan

Berkant.dogan Kıdemli Üye

Seviye:
    ve sedona 701 gerçekten almaya değer

5. Can kavakçı

Can kavakçı Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Sedona da aklımda oraya gidince Kron ile Sedona'yı mukayese edeceğim.

Bu fiyata bu bisikleti fark etmemiştim. Donanım olarak fiyatına göre güzel kadro ağırlığı ve sağlamlığı hakkında sizce nasıldır ?

6. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Kesinlikle sedona 701 almanızı öneririm ben. Sedona markası krondan daha iyidir.

7. Can kavakçı

Can kavakçı Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Hocam hep böyle yorum yapıyorsunuz. :) Nasıl iyi,Neden iyi birbirinden üstün özellikleri nelerdir ? bunları açıklayın lütfen.

8. Serdar Sarı

Serdar Sarı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Forumda Kron XC 250 kullanan bazı arkadaşlar maşasından şiayetçiydi bisikletin. Ama kullanan büyük çoğunluk bisikletinden memnun ve öneriyor başkalarına..
    Sedona 701 hemen hemen aynı ayarda bi bisiklet. Bence hangisini alırsanız alın pişman olmayacaksınız bisikletlerin arasında ciddi anlamda hissedilir bir fark görüceğinizi sanmıyorum..
    Tavsiyem bisikletin üstüne binip kısa bi sürüş yapın mümkünatı varsa. Gerek tasarım gerek sürüş olarak hangisi hoşunuza giderse onu alın derim ben.

Tabi bunlar benim düşüncem bisiklet konusunda çok çok da tecrübeli olduğumu söyleyemem diğer arkadaşların yorumlarını da dikkate alırsan mantıklı olur, şimdiden hayırlı olsun :)

Can kavakçı bunu beğendi.
  9. Yavuz İnanc

Yavuz İnanc Yeni Üye

xc 250 kullanıcısı olarak şiddetle onerırım

10. Can kavakçı

Can kavakçı Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    şu an üstümde durduğum bisikletler Sedona 701,Kron xc250 ağırlıklı olarak Kron çünkü geliştirmek için güzel bir kadroya sahip,görünüş olarak aklımı Sedona çekerse alırım.

Birde Sirkeci'ye mi gidiyim yoksa Saraçhane'ye mi ? Saraçhane daha yakın ama Sirkeci'ye de giderim problem değil sizce fiyat farkı yada herhangi bir fark olur mu ? mesela yanında hediye filan yada garanti de veyahut birleştirme de sonra da bakım olaylarında falan :)

11. Ebr33401

Ebr33401 Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Peki xc 150 v'yi neden düşünmüyorsunuz? Muhtemelen araştırmışsınızdır diye görüşünüzü almak için soruyorum. Sizce aradaki 100 lira farka değer bir donanım var mı?

12. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Belirttimya sebebini zaten parça olarak bu modellerin birbirine pek fazla üstünlüğü yok sizin tercih yapmanız gereken markadır,servistir,hizmettir.Bende bu konularda Sedonanın daha iyi olduğunu düşünüyorum.

13. Ali Ç.

Ali Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    saraçhane tünel dimi bnce sirkeciye git ama forumda önerilmeyen yerlerden sakın alma bnce biraz araştır başka yerlere de bak yetkili satıcılardan iiş yap yanında muhakkak büyük biri olsun(küçüksen tabi) bnm önerim salcano srv 240 bu bisiklet harika ben de araştırdım kron da kadro sorunları olabiliyor ama bu bisikleti almanı şiddetle öneriyorum kardeşime alıcam ben de bunu inşallah araştırdım bence o fiyatlara pazarlıkla getirebileceğin bir bisiklet alabilirsin demiyorum çünkü bu fiyatlarda en iyi bisiklet bence bu hatta geliştirebilirsin ama kron 150 yi fln bnce geliştremezsin çünkü salcanonun aynı kadro srd242 modeli var bu 800-900 lira srv 240 600 lira aynı kadro kompotentleri farklı sadece

14. Can kavakçı

Can kavakçı Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Şimdi gideceğim bisiklet almaya aklımda iki model var Kron xc250 Sedona 701 artık hangisini beğenirsem onu alacağım. Sağ olsun tanıdık ağabey çıktı Aslı bisikleti daha iyi tanıyor ama Eforda da tanıdıkları varmış orada hangisi almak istersen ara konuşurum dedi 100-150 lira indirimden bahsediyor bakalım,hiç olmazsa bir prowell kask hediye ederler herhalde :D herkese iyi forumlar..

Biraz taktik verseniz de olur yani ilk defa bisiklet alacağım eşantiyon kapmam lazım,bütçeyi baya zorladık.

15. Oğuz Osmanoğlu

Oğuz Osmanoğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Ben de en kısa zamanda bisiklet alacağım.bütçemiz aynı.salcano ng650 hd almayı düşünüyorum

16. Can kavakçı

Can kavakçı Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Kafamdan çoktan sildim ng650 yi 1,5 kg daha ağır bir bisiklet ve geliştirilmeye fazla açık değil diye biliyorum.