Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yarın ayakkabı alıyorum acil yardım!!!

Konu, 'Giyim' kısmında BF Okuru_ tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    Yarın veya çarşamba spd ayakkabı alacağım aslında paranın bir kısmını daha önce yatırmıştım ürün satılmasın diye rezerve edilmişti scoot ayakabbı.Bugün siteye baktım shimanolarda gelmiş aradım sordum shimanonunda 46 numarası varmış, scottu önerdiler daha kaliteli madde kullanılmış ve yıllarca kullanmışlar ama deforme olmamış henüz scottda ve sanırım shimano naylon gibi birşey kullanmış dediler ayrıca scottun tabanı sanırım biraz daha sertmiş daha iyi çekme yapar gibi birşey denildi..Sizlerinde yorumlarını merak ettim ona göre yarın ya scottu alacağım yada siparişimi değiştirip shimano mt43 ü
    shimano mt43: http://www.erdoganlarbisiklet.com/v2.0.2/giyim/ayakkabi/shimano-mt43l-mtb-ayakkabi.html
    Scott Sport Series Sport Anthracite : http://www.erdoganlarbisiklet.com/v...ott-sport-series-sport-anthracite-212796.html

2. Aydın Diricanlı

Aydın Diricanlı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Eğer seçeneklerin sadece bu ikisi ise Scott ı al...

BF Okuru_ bunu beğendi.
  3. İsmailÇağrı

İsmailÇağrı Aktif Üye

Seviye:
    scott daha derli toplu kolayca dağılmayacak gibi duruyor çünkü burun kısmı polyester dokuda.. Ancak ayağınız taraklı ise sıkıntı açabilir. tırnak batması varsa shimanoyu seçmelisin onun burun yapısı daha yumuşak.

BF Okuru_ bunu beğendi.
  4. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    scottu dün sipariş verdim yarın elimde olur. Teşekkürler :)

5. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    Scott ayakkabılar geldi, gayet memnun kaldım :) bu ayakkabıyı tavsiye ederim.Buradan Lütfü Bey'e ve Erdoğanlar bisiklete teşekkür ederim :)