yarın!! 03 aralık-2006..belgrad ormanı

Tepki
4
Bisiklet
Corratec
yarın sabah belgrad ormanına gidiyorum..:) .. şu an online olupta aynı istek içinde olan varsa haber verin.. tek binmek hem zevkli değil hemde yeni teknikleri denerken insanın yanında cesaret verecek teşvik edecek birinin olması, hatalarımı başkasının gözü ve yorumuyla duymak yararlı olabilir.şimdiden teşekkürler eğer gelen olmazsa hadibana

Scudo
Tepki
4
Bisiklet
Corratec
yöneticilerin dikkatine : forumda henüz çok deneyimli değilim acaba bu tip konuları başka konu başlığı altındamı yollamalıyım yoksa yeri iyimi ..

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
saat kaçta gidip kaç saat ormanda bineceksiniz.
belki bende gelirim. uykuma bağlı ;)

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
mack bey sizde eğer sabah 07.45 te beşiktaşa geçerseniz bizim ark.larla buluşup tanışıp kaynaşıp onlarla ve dolayısı ile bizimle aydosa gelebilirsiniz..arzu ederseniz ;)

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Abi ben de Küçükçekmece'deyim... Neyle gidiyorsun acaba?

Tepki
4
Bisiklet
Corratec
saat 9.00am 9.30am arası belgratta olacağım-neşetsuyu mevki-araba lacivert bora- plaka 34 vg 6066- bisiklet corratec- kask siyah-duruma göre dizlik takarım-evliyim ama alyans takmam.!!! bu ne biçim bir tarif oldu hanım duysa gırtlağıma oturur herhalde ....

Tepki
4
Bisiklet
Corratec
sercan sabah erken çıkarım ataköyden arabayla eğer istersen seni de götürürüm ataköy olimpiyat evinin önüne gelirsen bilgine...

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Abi çok sağol, ama aileden izin çıkmadı malesef :( Kısmetse başka bir haftasonu giderseniz yine, o zaman olur. Teklifin için çok teşekkürler.

Tepki
4
Bisiklet
Corratec
@noexit

birdahaki sefere size katılırım , ama toplam pedal basılacak km ve arazi binişi yapacağınız parkurun uzunluğu nedir ayrıca ataköyde oturan biri için sizin ilk toplanma noktanız bile benim arabayla gelmem gereken bir lokasyon yani uyanmak:mad: , duş, giyinmek, bisikleti arabaya bağlamak diye geriye doğru bir hesap yaparsak sabah 6.00am :eek: gibi bir saat çıkıyor ....işi yokuşamı sürüyorum nedir....neyse dediğim gibi birdahakine size iyi pedallar..

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@mack

Konunun yerin kesinlikle mükemmel :).
Bu arada biz de Mantis ile yarın minik bir antrenman için (ve de test için ;)) Belgrad'da olacağız. Tahminen 8:30 sularında gireriz Belgrad'a.
Belki karşılaşırız ;)

Tepki
4
Bisiklet
Corratec
@HaliliOzturk

gelirseniz sizin gurubu nasıl tanırım ?? yoldan geçen herkeze el sallamıyım komik olur, sonra taytlı herifin biri beni beğendi acayipmidir nedir diye yorum yapmasınlar.!!!

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
:) Bir adet Kron XC 4000, bir adet kırmızı yazısız bisiklet, iki tane korkusuz bisikletçi ;)
Başka nasıl tarif ederim bilmiyorum :).

Tepki
17
selam bende belgrad hastasiyim, bu hafta oraya sadece dolasmaya gittim, hastaligim sebebiyle , ama haftaya 10 aralikta kesin ordayim. Ozelden goruselim. sercan seni de alayimmi ? yarista dusunce peder biraz kizdi galiba. bu tur seyleri cok fazla bahsetme. hadi eyvallah.