yarı-türkiye turu (temmuzda)

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
arkadaşlar okulların kapanmasına 1 ay gibi bir zaman kaldı ve ben iyice sabırsızlanamaya başladım

derslerden vakit buldukça hazırlıklar devam ediyor. temmuz ayında pedallar donecek ve macera başlayacak.

umarım her şey gonlumuzce olur ve bir aksilik olmaz. turda bizimle olmak isteyen arkadaşlar bize bolge bolge de eşlik edebilirler cunku turun tamamı yaklaşık 30 gun surecek ve biraz maliyetli olabilir.

ama kendine guvene ve ciddi olan arkadaşlar varsa memnuniytle bize katılabilirler

hepinizi sevgiyle kucaklıyorum sevgiyle kalın

• Beğen
Tepkiler: firateray
Scudo

emlmz

Üye
Tepki
0
selam ... ben de yeni bir üyeyim.yarı türkiye turu çok hoş bir fikir .ben doğu ve güneydoğu rotalarında çok deneyimliyim(bu arada mesleğim oyunculuk olduğu için turne yaptım oralarda) yani arkadaşlar eğer gerçekten hem gezelim,hemde doğa tarih,kültür görelim diyorsanız ben her türlü yardım eder ayrıca katılmaktan büyük zevk duyarım ...

E

elamin

Misafir
bu gezi süper birşeymiş benim daha hiç deneyimim olmadı böyle kabul ederseniz belki katılmak isterim

bu turun ortalama maliyeti kaça patlar

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
arkadaşlar ilgili olanlara teşekkür ederim. Turumuz temmuz başında başlayacak 25 28 gün sürecek. Ciddi olan arkadaşlar forumda kalırsa mayıs ayı sonlarında ve haziran ayı boyunca ayrıntılı planlamaya geçeceğiz. biz turun maliyeti olarak 600 800 ytl arası diye hesapladık. Tabi ekonomiden sorumlu arkadaşlar size ayrıntılı olarak açıklama yapacaklardır.
hepinizi sevgiyle kucaklıyorum forumda kalın

• Beğen

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
:) :) :) :) ARKADAŞLAR ÇARŞAMBA GUNU BİSİKLETLERİ ALMAYA ESKISEHIRE GIDITORUZ TUR UN BAŞLANGIC TARİHİ 15 TEMMUZ YER BUCA MURATLARIN EVININ KARŞISINDA Kİ HABURGERCİ NIN ONUNDEN HAREKET EDECEĞIZ 14 TEMMUZ AKSAMI BUCA DA KONAKLIYORUZ

CESURLAR 1 KERE KORKAKLAR 1000 KERE OLUR , U. MUMCU

• Beğen

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
Hareket Yerİ Nİ Bİlmeyenler Buca Gedİz Mahallesİ Pazar Yerİ Meydan
14 Temmuzda Herkes Bucada Olsun

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
arkadaşlar tur içincuma gunu toplanıyoruz cumartesi gunu yola cıkıyoruz
şimdilik rota antalya uzerinden adana olacak ancak yorulcaaz gibi bisikletleri bakıma alsanız iyi olur HA BU ARADA BİZE TAMAMEN OLMASA DA ARA GUZERGAHLARDA KATILACAK ARKDAŞLAR OLURSA COK SEVINIRIZ

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923

Antalya dan geçeceğiniz günü bildirinde size katılamasam da bi merhaba diyeyim. :p
Bi de daha tura başlamadan yorulcaz filan demeyin.:mad:
Direncinizi kırmamanız bu işi sonuna kadar yapacağız demeniz lazım.;) Benden size bi tavsiye. Bu işi başaracağız demeniz bile yolun yarısının bittiği demektir. :rolleyes:
Size yolda başarılar , bol moral ve kuvvet diliyorum.:p
Kuvvetli pedallar.:p

• Beğen
Tepkiler: akinm

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
evet arkadaşlar turmuz başladı ve cok guzel devam ediyor bugun gokovadayız ve ancak yazma fırsatı buldum bugun turumuzun 9. gunu yarın fethiyeye gecmeyi düşünüyoruz gorusmek uzere

• Beğen
Tepkiler: huseyinsak

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167

Hayırlı yolculuklar..

Kendinize dikkat edin arkadaşlar....

Resimde koyun arada bir canım sizde...;)

Saygılar.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Akinm
inşallah iyisinizdir. . Forumdan uzun süredir sizi arıyorum ama sizlerden bayadır bir ses çıkmadı. , derken bu gün yazını, Gökova da olduğunu okudum.

Sizin hemen önünüzde sizden önce İzmir den yola çıkan forumdan, 'mukumurat' arkadaşımız var . Onlar en son 23-temmuzda Fethiye ,Marmaris yolunda idiler.

Onlara da yazdım, siz biraz hızlanıp , onlar yavaşlarsa, beraber süper bir grup olursunuz.

Gezinizde size başarılar dilerim . Antalya da sizleri görmek için bekliyorum.

Sizlere neşeli,bol pedallı geziler dilerim .

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
gazanız mübarek ola gitiğiniz yol acık ola

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
BENİM DAHA ONCE ACMIŞ OLDUĞUM TEMMUZDA YARI TÜRKİYE TURU bu tur
arkadaşlar sanırım yanlış anlama olmuş

mukumurat ve ben (akinm) aynı gruptayız dun fethiye oludenizdeydik tur fotolarını yakında goreceksiniz

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
BU ARADA FETHIYE OLUDENİZE GİRİŞTEKİ RAMPADA BİZE YARDIMCI OLAN COK SEVGİLİ ARKADAŞLARA BURDAN SEVGİLER??

YATTAN BALIKLMA ATLAMAYI BİR TURLU BECEREMEYEN ARKADAŞLAR VARSA MUKUMURATA DANIŞABİLİRLER:D :D :D :D :D

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
nisan baklası ben akın turumuz fethiyeoludenizde sona erdi mukumurat mersin tarsus falan yazmış ama yalan soyluyor fethiye oludenizde bitirdik turu cok guzeldi gercekten

murattan fotoları alayım derhal sizlerle paylaşacağım dediğim gibi izmirden cıktık ve fethiye oludenize kadar geldik

bırakmamızın sebebi de mukumurat arkadaşımızın maddi imkansızlığıydı

saygılar

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
sonucta bi konu actık ve 5 aydır bu konuya yorumlar yapılıyor fethiyede bitirdiğimiz turu ballandıra ballandıra ve de hiç olmayacak zaman zarfında mersine vardık falan ne demek
yalancı konumuna düşen biz oluyoruz bir yerde

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
lütfen bişey yazıyosak doğruyu yazalım geyik yapacak yer değil burası dikkatin cekerim tüm yazılamlar gerceği yansıtmalı değil mi