Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi yardımmm lütfen

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında sports_gırls tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sports_gırls

sports_gırls Yeni Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar yarışlarada katılabileceğim bi bayanın rahatlıkla kullanabileceği uygun fiyata 21 inç bisiklet arıyorum(bu inç konusundada emin değilim gerçi mekanik bilhim pek yok)tavsiyelerınızi beklıyorum teşekkür ederim

2. MUSTAFA ŞAHAN

MUSTAFA ŞAHAN Forum Bağımlısı

Seviye:
    selam ben Mustafa. Mesajınızı okudum. Ancak ne tür bir bisiklet istediğinizi belirtmemişsiniz. Örneğin; yol bisikleti (ince teker 28 ), MTB (dağ bisikleti 26). bu iki bisiklet türü ile yarışlara katılabilirsiniz.

3. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    atlastancepkenli 'ye artı olarak, kadro boyu ,kendi boyunuzla orantılı olmalıdır,21inch,1 90 ve daha uzun boylular için uygun olur.sizin boyunuz kaç?

4. sports_gırls

sports_gırls Yeni Üye

Seviye:
    ozaman tamamen hata yapmışım,boyum 1.60 ve dağ bisikleti istiyorum ,çok teşekkür ederım arkladaslar sımdıden

5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    14-15" lik bir kadroya ihtiyacınız var öncelikle. Bu kim markalarda S, kimi markalarda XS bedene denk geliyor. Yarış için düşündüğünüze göre 11 kg'ın altında bir bisiklet seçmeniz faydanıza olacaktır ancak bütçeniz için pek faydalı olmayacaktır :).
    Ne kadar bütçe belirlediğinizi söylerseniz belki daha rahat yardımcı olabiliriz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.