Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardımınıza İhtiyacım Var...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında M.Ergun GÖZET tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. M.Ergun GÖZET

M.Ergun GÖZET Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Değerli arkadaşlar; Avukat bir arkadaşım da bisiklete başlamak istiyor. Ama kendisi biraz kilolu. "Bana göre bisiklet yoktur" diye ümitsizliğe kapılıyor. Bense bisikletforumda sizlerden fikir alabileceğimi düşündüm.
    Arkadaşımın boyu 1,70- Kilosu 127- Yaşı 41
    Ona göre bisiklet bulabilir miyim?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    Bisiklet ailemize bir kişi daha kazandıralım...

2. boreas

boreas Forum Demirbaşı

Seviye:
    öncelikle merhaba ergun abicim
    ümitsizliğe kapılmak olmaz hemen. herşeyin bir çözümü vardır. 17inch kadro boyu uygun olacaktır. keşke ayrılan bütçeyide belirtseydin.:rolleyes:
    aklıma gelen iki model corratec x-vert expert yada kron xc 4000 uygun olacaktır.

M.Ergun GÖZET bunu beğendi.
  3. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    16,5 ~ 17 inch kadro boyu olacak seçimi. Bisiklet için ayrılan bütçe nedir?

4. betmo

betmo Forum Demirbaşı

Seviye:
    ergün abicim sen onu yarışa getireceksin. görecek kilolu nasıl olurmuş. 190kiloluk adam yarışıyor yavvv. söyle hiç dert etmesin. hem bisiklete düzenli binsin 1yılda filinta gibi adam olur:p hem her kilolu insan spor yapmasa dünyada zayif insan kalmazdı...

5. boreas

boreas Forum Demirbaşı

Seviye:
    kimmiş bu 190kilo ile yarışan çok merak ettim :D biraz fazla atmışsın
    hangi model bisiklet almalıyız diye sormuş nasıl zayıflayacağını sormamış ayrıca. akıl vermeye çalıştığın adam senin deden yaşında...

6. betmo

betmo Forum Demirbaşı

Seviye:
    sen Hiç yarıştınmı abicim? yarışmadıysan konuşma! gördüm kiyazdım dimi? isim vermek istemiyorum ok? Akıl verdiğimde yok yardım istemiz bizde etmeye çalışıyoruz. Ama sen sağdece tartışma ortamı yaratmaktan başka hiçbişi yapmıyorsun. öyle ona buna laf söyleyecene biraz yardım etmeye çalış ok? vede bence full suspansiyonlu birşey düşünmeli...

Ercan Bayram bunu beğendi.
  7. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    konu başlığı haricindeki mesajları taşımak zorunda bırakmayın arkadaşlar...

konu kilolu kullanıcı için hangi bisikletin uygun olacağı...bunu göz önüne alarak cevaplarınız yazın..

8. t-genc

t-genc Forum Bağımlısı

Seviye:
    herkes bisiklet kullanabilir ancak arkadaşa sağlam bişey lazım.trek 4500D işini görecektir 17 inch kadro olanı tabi

9. boreas

boreas Forum Demirbaşı

Seviye:
    kimmiş bu 190kg ile yarışan? isim veremezsin tabiki böle biri yok o yüzden... hiç yarışmadım ama 190kg lık bir adamın yarışabileceğini düşünmüyorum. imkansız bişey bu zaten.
    14 yaşındasın birde forumu ticaret ortamı olarak kullanmaya çalışıyorsun. benim tepkim sen ve senin gibilerine. tartışma ortamı yaratmaktan neden hoşlanayım. ondan alıp buna satmaya çalışıyosun. çok yakında banlanacaksın böyle giderse. :boese157:

10. betmo

betmo Forum Demirbaşı

Seviye:
    he he öyle yarışa gelmeyen adam hala atıyosun diyo ya... özel mesaj atıyım sana isim kimmiş diilmiş orda gör böyle forumda olmaz. hem bi aralar 14yaşındaki çocuktan kadro alcaktın hatırlıyosan vede nekadar çok yalan söylediğini nekdar çok salladığını forumda yaynlıyım istersen? senden böyleyse bizdende böyle... vede malzemeleri eskişehire gel ve gör takımın alış satış işlerini ben ustlendim takımda baya bir kalabalik olduğu için çok malzeme oluyor. Bunun açıklaması bukadar böyle atmasyonla olmaz bu işler. gel gör. sana tek sözüm bu!!! vede kanıtlamıcağın bişiyi ortaya atma;) hadi iyi tartışmalar Çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özürdilerim...

11. t-genc

t-genc Forum Bağımlısı

Seviye:
    tempoyu arttıracak bir olay yok.betmo arkadaşımız sadece herkesin bisiklet kullanabileceğini söylemeye çalışmış.söyledikleride sadece öneri ve forumu ticaret ortamı olarak kullanmak istediğini düşünmüyorum yaklaşık benim yaşlarımda ve böyle birşey düşünmez.bana maydanoz diyeceksenizde sadece kavga ve tartışma cıkmasını itemiyorum.olay sürerse banlanabilirsiniz,ondan.her iki tarafta haklı kendi çapında

sare ve betmo bunu beğendi.
  12. betmo

betmo Forum Demirbaşı

Seviye:
    T-Genc SÜpersin Kardeşim;)

13. boreas

boreas Forum Demirbaşı

Seviye:
    evet foruma ilk üye olduğumda hiçbirşey bilmiyordum ve konu açtım bisiklet almak istiyorum diye. 14yaşında olduğunu sonradan öğrendiğim biri tarafından kandırılıyodum. ayrıca nev ,betmo, ncok aynı kişi farklı nickler alıp foruma üye oluyor. ve bu konuda bilgisi olmayan insanları kandırmaya çalışıyor. benim çabam haksızlığa uğrayacak insanların bu hataya düşmesini engellemeye çalışmak.
    yetkili arkadaşlar bunu engellemeli

Ercan Bayram bunu beğendi.
  14. betmo

betmo Forum Demirbaşı

Seviye:
    yöneticilerin ip nolarına bakmasını talep ediyorum!! vede nock nev ve betmo aynı olmadığı kanıtlanırsa boreas ın banlanmasını istiyorum. SÖZÜ YÖNETİCİLERE VE YETKİLİ KİŞİLERE DEVREDİYORUM. teşekkürler

sare bunu beğendi.
  15. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Oldu olacak yöneticiliği de size verelimde tam olsun.:boese157:
    Bu tip konuşmaların özelden yapılması lazım.Biz herşeyin farkındayız.:boese157:

Nev ile Ncok aynı kişiler zaten.Burayı tartışma alanına çevirmeyin.:boese157:
    Soruyu soran arkadaş yanıtını almıştır zaten.Konu kilitli.

sare, Gürsel A. ve Tugfox bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.