Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardiminiza İhtİyacim Var..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Tansu Tanaçan tarafından paylaşıldı.

1. Tansu Tanaçan

Tansu Tanaçan Yeni Üye

Merhaba . bn aranıza yeni katıldım bisiklet almayı düşünüyorum ama ne alıcağım konusunda pek fikrim yok açıkçası.:D 700 ytl para biriktirdim. sedona 711v modelini çok beğendim.bisikletçiye gittiğimdede güzel bi model dedi ama önericeğiniz farklı modeller var mı?yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim..:)

2. Tansu Tanaçan

Tansu Tanaçan Yeni Üye

ayrıca genelde evden okula okuldan eve gidicm.. uzaklık yaklaşık 4-5 km. engebeli bi yol değil düz.. boyum yklaşık 1.70 cm kilom 60 yardımlarınızı bekliyorum lütfen ayrıca bütçemi önerilerinize göre artırabilirim..

3. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    16" kadrolu bir bisiklet işini görecektir. Sedona 711 V dediğin güzergahta işini çok rahat görecektir.Bunun dışında Salcano,Kron,Mosso modelleri de olabilir.Ya da daha büyük markaların donanım olarak daha düşük kalsa da kaliteli giriş modellerini de tercih edebilirsin.

4. aihsan

aihsan Üye

Seviye:
  5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Kardeş ben Kron XC 1000 öneririm. Biz eşimle geçen yıl birer tane XC1000 almıştık bu yıl onları satıp XC 4000e geçeceğiz. Kronu tercih etmemizin en önemli sebebi ömür boyu kadro garantisi olmasıdır.

6. VolkanÖzcan

VolkanÖzcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar klasik mtbler önermişler ancak senin kullanım koşuluna uygun Trek FX 7.0 var. Boşuna 26 jantlık visikletle yavaşlamana ve çok kalın lastiklerle yorulmana gerek yok. Ayrıca Trek, ömür boyu ücretsiz bakım da yapıyor.

7. Tansu Tanaçan

Tansu Tanaçan Yeni Üye

çok teşekkür ederim arkadaşlar.. gerçketen çok yardımcı oldunuz..:) snrm bnde kron xc 1000 alıcam.. vedaha büyük markalar derken nelerden bahsetmiştiniz?

8. aihsan

aihsan Üye

Seviye:
    daha büyük markaların o fiyata bisikleti olmaz cube pinarello tarzı şeyler :) araştırmalarım sonucu karşıma çıkan bisikletler.. kron xc 1000 e gelince peşin fiyatına 725 diyorlar biraz daha kastırsan belki 700 e çekersin ama taksitli 800 den aşağı demiyorlar açıkcası 2008 modellere gelince bulmak sıkıntı ama bulabilirseniz 650 taksitli alabilirsiniz ... hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama bi bakın ben daha ne yazık ki alamadım internet pos imkanları yokmuş 22 sinde istanbula gidip alacağım artık. ama gidemezsem mecburen v711 de karar kılacam ... :S