Yardim !

Tepki
5
Merhaba arkadaslar, yakin bir arkadasimda Bianchi Scorpion marka bir bisiklet var. Su an icin yeni bir bisiklet almayi dusunmuyor fakat bisikletinin suanki halinden de pek memnun degil. Bisikleti icin cok agir oldugunu,cok cabuk yoruldugunu soyledi.Bende arka amortisorun esnemesinin de onu ekstradan yordugunu soyledim ve amartisor vb. gibi parcalardan nasil kurtulabilirim diye sordu, bende simdi size soruyorum :) Sizce arkadasim ilk once bisikletinde ne gibi degisikler yapmali ?

Yorumlarinizi bekliyorum...

(link)

Scudo

H.T

Forum Bağımlısı
Tepki
1.284
İsim
Hasan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bir kadro alıp arka amortisörden kurtulmalı:)

Cem Özyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
294
Bisiklet
Mosso
merhabalar, öncelikle konuyu actıgın yer yanlış, burası bisikletlerin sergilendigi başlık, neyse. arkadaşın para biriktirebilen biriyse parasını biriktirsin, komple bir bisiklet alsın sadece ön amortisörlü ve oversize. yok biriktiremicekse 100-150 liralık düz bir kadro alabilir, bu bisikletteki parçaları o kadroya geçirebilir. kolay gelsin..

Tepki
5
Oncelikle konuyu yanlis yere actigim icin ozur dilerim. Bende aynisi soyledim yeni duz bir kadro.bu kadrolari nerden bulabiliriz 100-150 lira dedikleriniz 2.el mi ?

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
En uygun ve etkili yolu bu linkte (link)

Cem Özyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
294
Bisiklet
Mosso
ben kesinlikle 2.el derim. bu piyasada 0 olarak sadece komple bisiklet alınır. 2. el ürünler fiyat olarak çok avantajlı. forumdaki 2. el bölümüne bakabilirsin. aranıyor kısmına ilan açabilirsin. sahibinden.com da kadrolara bakabilirsin.

Cem Özyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
294
Bisiklet
Mosso
(link) bu linkteki sedona 721 kadro arkadaş için uygundur, 150 liraya alınır..