Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yardım

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Burak Sakarya tarafından paylaşıldı.

1. Burak Sakarya

Burak Sakarya Üye

Seviye:
    arkadaşlar single speed için dişli almayı düşünüyorum. Yalnız montajı, parça alımı vs.. her şeyi kendim yapmak istiyorum. tabi bundan önce size kafama takılan noktalarda yardım istiyorum:)
    1) triale yeni başladım ve bilgim yok ama nette araştırdığım kadarı ile diş boylarının büyük olması daha iyimiş. Bu doğru mu? Doğru ise bu tarz hangi parça modelleri var?
    2) arka tekerlek orta göbeğe bu montajı yapmak için hangi parçalar lazım? yani dişlinin olduğu yerde ki tüm parçaları detaylı bilmek istiyorum bir de bu montajı yaparken özel bir anahtara gerek var mı? Varsa nedir :p
    (nette bunu single speed seti olarak buldum ama hangi parça nedir bilmiyorum ki en büyük sorun :( )

3)konu ile alakası olmayan bir sorum daha var. furç ve spacerlar takmak istiyorum yalnız bunun için ön bölümü sökmem gerekecek. maşayı nasıl söküp takabilirim? özel bir anahtar istiyorum. Çünkü içinde sanırım hassas rulmanlar var zarar vermek istemiyorum ve montaj sonrası maşanın vuruntu yapmaması için montaj da nelere dikkat edilmeli?
    edit: ayrıca stickerlarınızı nereden temin ediyorsunuz :D ?

Biraz uzunca oldu ama parça isimlerini bilmeyince en kısa böyle anlatabildim, ilgilenen herkese teşekkürler :)

2. Burak Sakarya

Burak Sakarya Üye

Seviye:
    yardım günceldir arkadaşlar :)