Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yardım!

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında çaylak26 tarafından paylaşıldı.

1. çaylak26

çaylak26 Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşalar.elimde klasik bir yol bisikleti var baya eski birşey ama kadrosunu boyayıp elciklerini ve tekerleklerini yeniledim ve çok güzel birşey çıktı ortaya yanlız freni zamanında değiştirmişler jantlarında kadroya göre küçük ama fransız malı ve klasik oldukları için değiştirmiyorum fren papuçları resmen tekere depiyor çünkü fren kolları kısa kalıyor halbuki frenlerin kollarıda baya uzun.Bana en az 8 santimlik pabuç kolu olanlarından lazım.yeni yol bisikletleri fren takımları bildiğiniz gibi hep küçük üretliyor nerden bulabilirim eski fren takımlarından lazım yani ama hiçbiryerde yok yardımcı olursanız sevinirim.Resim şimdilik koyamıyorum ama en kısa zamanda koyucam iyi forumlar

2. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Fren sisteminin neresi lazım yani hangi parçası kısa kalıyor, onu pek anlamadım ama konuyu "frenler" bölüme açsanız daha iyi olurdu.

Sorun fren pabucunda mı, pabucun bağlandığı mekanizmada mı yoksa elle sıktığımız kolda mı?

3. yiğit_kara26

yiğit_kara26 Forum Demirbaşı

Seviye:
    ali abi konuyu yanlış yere açmışsın frenler bölümünde açarsan sana yardımcı olabilirler :) herkeze iyi forumlar :)