Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım

Konu, 'Diğer Markalar' kısmında historiyst tarafından paylaşıldı.

1. historiyst

historiyst Yeni Üye

Seviye:
    Manisa da öğretmenim ve 32 yaşındayım.Bunca yıldır araba kullanıyorum ve son arabamı 1 hafta önce sattım.Özellikle sigarayı bırakalı baya bi kilo da aldım.Nihayetinde bisiklet almaya karar verdim.Uzun bir süre araba düşünmüyorum.Evim ve okul arası 4-5 km civarında.Normal zamanlarda çarşıya oraya buraya,okul zamanı da okula gitmek için kullanmayı düşünüyorum.Aslında trafikteki saygısız sabırsız seviyesiz kişilerden dolayı hala bisiklet alma konusunda derin endişelerim var.Ama diğer taraftan sağlık açısından düşündüğüm zaman çok mantıklı geliyor.Almayı düşündüğüm Zeplin diye bir marka.Alman malı olduğunu söylediler.Fiyatı pazarlık falan 150 ye çektim.20 küsur vitesli olduğunu söylediler.Tipi falan da güzel.Siz ne dersiniz?
    Bu konuda görüşlerinize ihtiyacım var ...

2. deli kadir

deli kadir Bisikletkolik

Seviye:
    zeplin alman malı değil harbi çin malı abi... zaten mantıklı düşünürseniz almanyadan ithal edilen bi bisikletin 150 ytl ye vermelerinin imkansız olduğunu çıkartırsınız.. çünki vergisi kargosu ordaki işcilik ücretleri ıvırı zıvırı derken bu da tabi bisikletdeki maliyeti yükseltiyor... bence o esnaftan alış-veriş bile yapmasanız daha iyi olur... 15-20 ytl kazanmak için böle yalana dolana başvuran insan dan ne kadar hayır gelir ne kadar güvenilir????

historiyst bunu beğendi.
  3. historiyst

historiyst Yeni Üye

Seviye:
    Haklısın ama öyle veya böyle sonucunda bisiklet alacam.Çok fazla bütçe ayırmak istemiyorum.Maksat işimi görsün oraya buraya daha çabuk gidebileyim ve tabiki spor olsun yani hareket.>Yüzlerce milyon vererek ahım şahım birşey almayı düşünmüyorum.Bu nasıl işimi görmez mi ya da ne tavsiye edersiniz ?

4. deli kadir

deli kadir Bisikletkolik

Seviye:
    işinizi görmesine görür ama hayatınızdan bezdirir... vites değişimleri zor durma mesafesi uzun yapılan ayar tutar mı tutmaz mı bilinmez... bence bütcenizi çok az zorlayıp kaliteli sorunsuz ve güvenli bi bisiklet alın.. 150-200 ytllik bisikletler size çok sorun çıkartır

historiyst bunu beğendi.
  5. historiyst

historiyst Yeni Üye

Seviye:
    Ne tavsiye edersiniz ?

6. deli kadir

deli kadir Bisikletkolik

Seviye:
    corratec taal alabilirsiniz... geotech neon-dakar-fun alabilirsiniz

historiyst bunu beğendi.
  7. historiyst

historiyst Yeni Üye

Seviye:
    Onların fiyatları nasıl ?

8. deli kadir

deli kadir Bisikletkolik

Seviye:
    450-550 arası... internetten de araştırabilirsiniz

historiyst bunu beğendi.
  9. historiyst

historiyst Yeni Üye

Seviye:
    Bugün Zeplıne nin Nemo modelini aldım.Pompası aynası ve kornası dahil 140 a bağladım.Şu ana kadar gayet güzel gördüğüm kadarıyla.Sonradan bir sorun çıkarmaz inşallah.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim ...

deli kadir bunu beğendi.