Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım!!!

Konu, 'Street & DJ' kısmında tankmert31 tarafından paylaşıldı.

1. tankmert31

tankmert31 Yeni Üye

slm arkadaşlar forumda yeniym ve sizin sayenizde bisiklete ilgi duyar oldum..

bazı sorularım olucaktıı.. street ile dj arasındaki fark nedir? amatör olarak hareket yapmak we geliştirmek için 1 kereliğine mahsus alıcağım bisiklet için ne önerirsiniz? Scoot yz 3 disk bu bisikleti önerirmisiniz?

Şimdiden teşekkürler

2. mecaoz

mecaoz Forum Demirbaşı

Seviye:
    kardes o bikenin kadrosu muthiştir yani ne yaparsan yap(hareket olarak bıke ustunde) kırılması felan neredeyse mumkun degil fakat donanım olarak cok dusuk eer diyosanki ben ilk alıyım sonra bi elden gecirir iyi parcalar takarım o zaman tam sana gore
    zaten yeni basladıgına gore fazlabi sıkıntı yaratmaz sana daha sonraları kendin hissedeceksin eksiklerini zaten;)

3. tankmert31

tankmert31 Yeni Üye

bi arkadaş tavsiye etti specialized p3 belki bunu alıcam artık 10 sene bisiklet değiştirmem :D güzele benzior gerçekten

4. cakhiy

cakhiy Forum Demirbaşı

Seviye:
    bence bir bir biskleti alıp 10 sene biskleti kullanmak zordur. çünkü parçalr sorun çıkarır. artı zaten bir şeyleri öğrenince parçaları sen değiştirmeye başlıyca. yok bu amortisör daha güzel zaten b enimkininde kaç aylık ömrü kaldı vb şeyler.bütcenizi sölermisiniz ona göre belki bazı üyelerimiz toplama bisiklet önerebilirerve specialized p3 ü nerden bulcaksın ben türkiyedeki sitelerde onu göremedim de?

5. Alican

Alican Bisikletkolik

Seviye:
    Evet artık Specialized Ülkemizde satışta...
    Sitesi henüz tam anlamıyla aktif değil...

Bunun dışında Scott'ın Voltage serisi oldukça sağlam ve açıları bu işler için çok uygundur...

Street ile DJ iaynı başlıkaltına koymamızın sbebi yaklaşık olarak bir street bisikleti ile Dirt-jump bisikletinin aynı açılarda veözelliklere olmalarıdır...
    Örneğin Aaron Chase'in araştırmaları sonucu ortayaçıkan Cannondale Chase serisi yada Giant STP yada Scott Voltage bunlar Hem street hem Dirt-jump kullanımına uygun bisikletlerdir...

Eğer P3 hoşunuza gittiyse çok güzel bir seçimdir...Başta Specialized kalitesi tartışılmaz...En azından Kadronuz çok kaliteli olur...

Ve arkadaşların dediği gibi bisiklet hiçbir zaman alındığı gibi kalmaz...

Ben her ''Tamam bu sefer oldu...'' dediğimde bisikletin 3 gün sonra komple çehresi değişiyor mesela...

Herhangi başka sorulardada yardımcı olabiliriz...

Görüşmek üzere....

6. tankmert31

tankmert31 Yeni Üye

cewaplarınız için teşekkürler ... ben yeni başıyacağım için specialized p3 almaya karar werdim arkadaşımdanda duyduğuma göre göztepede 1 mağazada satılıormuş 1milyar 700 ytl mi ne hele bi alim dewamı gelir inş ...bide bişey sorucam o bisikleti alınca yani specialized p3 bi parça değişikliği gerekirmi ondan daha güzel olan parçaları eklemek için ?

7. koraymalkoc

koraymalkoc Bisikletkolik

Seviye:
    bozulmassa gerek olmaz ama her zaman bi parçanın daha iyisi daha üst modeli çıkar o yüzden en güzelini taksan bile her zaman yeni modeli çıkar ama onun üstündekiler senin için yeterli olur bide 18 '' alma 16'' al haraket yapıcaksan 14 '' lere filan bak

8. koraymalkoc

koraymalkoc Bisikletkolik

Seviye:
    ooooo ben specialized p3 ün nasıl bişey olduğunu bilmiyordum resmini gördüm süper bişeye benziyor ben kaçırma derim süper bişey hayırlı olsun şimdiden