Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım!!! Vodafone...

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında can akıncılar tarafından paylaşıldı.

1. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Cümleten Hayırlı Günler Arkadaşlar...Telefonum bir kaç haftadır -5.85 kontördeydi..Babam bu sabah teyzem ve benim telefonuma 20 şer liralık kontör yolladı,teyzemin bakiyesine baktığımda 14 benim bakiyemde ise 5 lira vardı...Herhangi bir mesaj hakkı yada başka bir şey yapmadım bu 9 lira nasıl gitti..geçen hafta bir iki kez kola kapaklarından çıkan şifreleri gönderdim zaten birinde kontör olmadığı için mesaj gitmedi,şimdi gönderdiğim şifreden 100 lira kazanmışım ramazan bitene kadar..bundan dolayıda 9liranın gittiğini sanmıyorum öyle bir şey olsada mesaj gelirdi..Ne yapmalıyım arkadaşlar telefonum Nokıa 5800...Bütün olacakları hesapladım şimdi müşteri hizmetlerini ararsam adamlar kapak etmesin beni..Bi ara telefona güncellemeler geliyordu ama ben onay vermeden güncellenmiyor,paralı olduğu için yapmıyordum sizce sorun ne olabilir..

2. Samet Demirtaş

Samet Demirtaş Kıdemli Üye

Seviye:
    benimde aynı telefon ve başlarda bende böyle bir sorun yaşadım.sorunun nedeni otomatik yapılan mesaj hakları olabilir.eğer otomatik mesaj hakkı alımını iptal etmediyseniz ondan olmuş olabilir.tam 9 tl gidiyor.ama mesaj gelirdi o zamanda mesaj hakkı 9 tl ye alınmıştır diye.başka bir neden bilmiyorum.birine mesaj atın eğer tl gitmiyorsa otomatik yapılmış demektir :)

can akıncılar bunu beğendi.
  3. can akıncılar

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Oha diyorum:) Okul kapanmadan bir hafta önce mesaj hakkı yapmak istemiştim ama bakiye eksiye indiğinden yapamamıştım..2 ay geç olmuş ama en azından kontor boşa gitmedi yardımların için teşekkür ederim..Bir aradaşıma mesaj yolladım bakiyeden yemedi... Son bi soru sormak istiyorum,Şimdi her yöne kaç mesaj hakkı geliyor

4. Samet Demirtaş

Seviye:
    eğer otomatik olmuşsa her yöne günde 100 olmak üzere 3000 :) birde otomatik her bittiğinde kendini yeniler haberin olsun.onu iptal etmen gerekli ancak nasıl oldugunu unuttum.iptal bişey yazıp 3636 ya yolluyordun ama ne yazıldıgını unuttum.eğer iptal etmessen her bittiğinde mesaj gelir bakiyeniz yetersiz diye yüklersende 9 tl daha gider.

5. can akıncılar

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Evet kaptan otomatikmiş,Yardımların İçin teşekkür ederim=)

6. Samet Demirtaş

Seviye:
    rica ederim. iyi günler bol pedallar :)