Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yardım maşa çok sert

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Güven Çetin tarafından paylaşıldı.

1. Güven Çetin

Güven Çetin Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhabalar, arkadaşlar kullandığım maşa bana youtube'da izlediğim videolar öncesinde makul geliyordu çünkü bu benim ilk kullandığım iyi bir bisikletti, önceden bianchi'nin çift amortisörlülerini kullanıyordum hep :) ama videolardan sonra meğersem bu da tam performans vermiyormuş, bu konuda kendimce nasıl amatör bir bakım yapabilirim, maşa sanırsam suntour fakat modelini bilmiyorum. Xcm olma ihtimali yüksek.
    http://m.imgur.com/QSyqT0d
    http://imgur.com/W8xT2uR

2. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Maşa muhtemelen XCR eğer mavi kısım kitli ise kilidi ac önce sonrada reload yazan yerden - ye dogru cevir tepmesi azalsın biraz daha olmazsa en basit baglantı kısmından biraz yagla su aralar performansı en iyi olması gereken zamanlar malum havalar sıcak olunca xcr daha iyi calısır soguyunca yag sertleşio biraz takılma oluoda yine olmuosa bi bakım için bisikletciye götür yada içini acarak içindeki yaydaki eski yagları temizle ve yeşil gress ile tekrar yagla ve topla.

3. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Maşa bakımı ile ilgili youtube dan videolara bakabilirsiniz. Bakımı çok zor olmayan maşalar. En azından havalı maşa değil. :) Videoları izlerken bakımını da yapabilirsiniz.

4. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye: