Yardim !! Maks 1100 1000 tl sehİr bİsİkletİ tavsİyesİ

ahmet can sahin

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Cube
arkadaşlar bir süredir cok kapsamlı olmamak kaydıyla arastırma yapıyrm fakat o kadar karışık ki herşey aynı marka veya aynı model hakkında cok degısık yorumlar okudum sonuçta teknik olarak ufak tefek bılgıler edındım ama seçme hususunda yeterli değilim bir el atın şu olaya :)
acıkcası kafam allak bullak oldu elimde bır mıktar para var hiç olmadan şu işi halletmek istyrm..tavsiyede bulunan arkadaşlar gerekçesınıde yazarsa çok sevinirim :)

ilk olarak şehir bisikleti düşünüyorum..hem hobi hem spor amaçlı sık sık kullanımda sorun çıkarmayacak saglam bisey alma taraftarıyım herkes gibi :)

sedona 321 salcano sity sport falan gidip geliyorum

Scudo

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
bütçeniz 1000 lira civarında galiba. ben (link) öneririm. merida kullanmadım ama okuduklarım kadarıyla sağlam bir bisiklet.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bu bisikleti size tavsiye ederim, eger hosunuza giderse tolga beye özel mesaj atin o gereken yardimi sizeden esirgemez. Bence tolga beyle görüsmeniz de fayda var, kayip edecek bir sey yok. (Bu arada tolga bey dedigim kisi linkdeki konu sahibi ertunga)

(link)

ahmet can sahin

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Cube
hocam baktım cok guzel gorunuyor dedıgınz gıbı ırtıbata geceyım tesekkurler

aytug lınktekı bısıklet maddı olarak benı zorlar ama meridanın diger crosway modellerınide baktım sankı fıyat performans pek tatmın etmeyecek gıbı

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
Haklısın benim de bisiklet araştırırken müzdarip olduğum konulardan biri. Aklıma pek bir bisiklet gelmiyor ama belki (link) de ilgini çekebilir .