Yardim LÜtfen !!!

JUDASSS

Üye
Tepki
0
herkese slm,arkadaşlar forumda yeniyim başka bir yere yazdım ama bi cvp alamadım sizler umarım yardımcı olusynuz Trek 3700 ve Amoeba Hussar arasında teknik olarak ekipmanlarında far nedir ve yine Trek 3700 ve Sedona Vitra ekipmanları arasındaki fark ya iki adet Trek 3700 alıcam yada bir Amoeba Hussar bir tanede Sedona Vitra alıcam acil yardım lütfen şimdiden herkese teşekkürler:)

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Selam yorum almak istediğiniz bisikletlerin full özelliklerini yazarsanız yorum yapmamız kolaylaşır.

JUDASSS

Üye
Tepki
0
işte full özelliklerini bilmiyorum kısacası AMOEBA HUSSAR,TREK 3700,SEDONA VİTRA bu üçü arasında seçim yapıcam ama AMOEBA HUSSAR daha donannımlı gibi geldi bana ama tabi sizler bu işte prof olduğunuz için sizlere danışmak istedim zannedersem TREK 3700 güzel bisiklet fakat donanımları HUSSAR dan iyi deil gibi ve SEDONA VİTRAYLA hemen hemen aynı özelliklerde bi marka farkına 250 ytl fazla vermek istemiyorum zaten HUSSAR ın donanımları TREK te olsa yaklaşık 850 ytl civarında olur diye düşünüyorum seçim için bana yardımınız dokunursa çok sevinirim :)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Full özellikleri bisikletlerin ticari sitelerinden bulabilirsiniz biraz internetten araştırma yapmanızı öneririm. Hatırladığım kadarıyla sedona vitra nın fiyat performansı fena değildi...