Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yardım lütfen

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında Hakan BOZKURT tarafından paylaşıldı.

1. Hakan BOZKURT

Hakan BOZKURT Yeni Üye

merhaba delta bisiklet

şu an kullanmakta olduğum bisikletimi değiştirme kararı aldım. vallahi zor oldu bu kararı almak ama oldu ne yapalım. 2. bisikleti çaldırdım sonra çıldırdım :D bunalıma girdim hayata küstüm. o kadar küstümki bisikletforumdaki şifremi unuttum. mail yollayayım dedim mailimi unutmuşum. allah kimsenin başına vermesin :D :D :D . yeni bir üyelik aldın ne yapaım uğraşamadım. neyse benim yine çenem düştü. benim sizden bir ricam olacak. corratec x-vert motion 2010 ( shimano disk olan ) modelinizi beğendim, ancak kadroyu 2009 model süper bow fun modeli ile değiştirmemiz mümkünmü diye bir terbiyesizlik yapayım dedim. iyimi yaptım ama ne yapayım çok açık sözlüyüm. vallahi beni cafeden kovuyolar ben kalkıyorum cevap verirseniz iyi veya kötü sevinirim. beni hayata döndürün teşekkürler herkese

2. Delta

Delta Delta Yetkilisi Delta Bisiklet

Adı:
    Delta
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    :) Elimizden geldiğince yardımcı oluruz ama mağazalarımızdan birine uğrayın

3. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    Merhabalar. Ben de Hakan Bozkurt gibi bisikletimi değiştirmeyi düşünüyorum. Şu an 2000'lerin ilk yarısından beri kullanamadığım Toscano marka dağ bisikletim var. Onun yerine Geotech'in X Force, Atlas ve Energy 26 jant bisikletinden birini almak istiyorum. Size geçen hafta mynet'teki e-posta hesabımdan sitenize e-posta atmış, hatta bu Pazartesi Kızıltoprak'taki şubenize uğrayıp adını hatırlayamadığım beyaz-yeşil formalı bir çalışanınızla konuşmuştum. Orada Geotech Atlas modelinin kalmadığını ve şimdiki bisikletimin bayağı düşük bir fiyattan alınabileceğini öğrenmiştim. Ancak işsiz olmam hasebiyle maddi imkanımın olmaması, elimi kolumu bağlamakta. Bu konuda sizden yardım rica ediyorum. Bu arada boyum 1.72, kilom 95.