Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yardım lütfen!!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında abdullah gökduru tarafından paylaşıldı.

1. abdullah gökduru

abdullah gökduru Aktif Üye

Seviye:
    herkese merhabalar. bisiklet seçimi konusunda size danışmak istediğim bi konu var. bianchi maino diye bir model var carrefour da. 26" tek amortisör 21 vites mtb. indirimde oldugu için cazip geldi.(180tl) satıcı ile biraz konustum. parçalar bianchi montaj manisa da dedi. internette aratıyorum böyle bi model yok bianchi de. ne önerirsiniz. alayım mı ??
    cevaplar için şimdiden tesekkürler.

2. Mustafa Ozler

Mustafa Ozler Kıdemli Üye

Seviye:
    almayın diye kısa bir cevap yazacağım ama zaten bu forum'da daha önce de yazılmış çok kez. kısa ömürlü ve ağır bir bisiklet olduğunu düşünüyorum. Diğer yandan bütçeniz bu kadarsa hiç bisikletsiz olmaktansa bir bisiklet sahibi olmak yeğdir. bu durumda da amortisörsüz 21 vitesli olabildiğince hafif kadrolu belki kromoli ikinci el bir bisiklet bakardım.

3. Hasan Topcan

Hasan Topcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    geçen günde yazdım şimdide yazıyorum sanırım anlama sorununuz var yada çok paranız var çarçur etmek istiyorsunuz almayın ama yinede siz bilirsiniz

4. Hakan Durmuş

Hakan Durmuş Kıdemli Üye

Seviye:
    ya şimdi bu bisikleti almanız birşey anlam ifade etmeyecek.Bisikletten zamanla nefret ediceksiniz.Kullanılan komponentler işe yaramaz.Çok sorun çıkarıcak biraz daha biriktirip daha iyi bir bisiklet alabilirsiniz.

5. Mert Altıkardeş

Mert Altıkardeş Kıdemli Üye

Seviye:
    180 Tl Bisikletin Masrafı Aylık 50-60 m Olur cunku o bisiklet ile bakkala gel git yapmıcaksınız dediginiz gibi toprakta yolda kullanıcaksanız biraz daha biriktirin sezon basladıgı ıcın guzel kampyanlara var anasayfadaki sitelerde ordan kendinize 1 tane beğenin carrefour dan alınan bisikletten hayır cıkmaz