Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım lütfen

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ufuk_ tarafından paylaşıldı.

1. ufuk_

ufuk_ Kıdemli Üye

Seviye:
    Öncelikle herkese merhaba:
    Arkadaşlar bayağı bir zaman önce bir film izlemiştim fakat adını birtürlü hatırlayamıyorum.Şimdi birazda olsa anlatmaya çalışacağım filmi hatırlayanız var ise söylerseniz sevinirm.

Filmde sanırım bir ajan okulu var adamlar ajan olmak istiyo bu okulda bu kişileri test ediyolar test etmek için görev veriyolar bu görevde bu ajan olmak isteyen adamla bi kadının peşine adamlar takılıyo ve bunları atlatılması isteniyo adam onlardan kaçmaya çalışırken başka birileri arabayla gelip bu adamı kaçırıyolar ve onu bi odaya sokuyolar sonra o okuldaki kişilerin ismlerini söylemelerini istiyolar.Bu adam bayağı bir direniyo işkencelere ama en sonunda pes edip ismleri söylüyo sonra odanın diğer tarafındaki kapı açılıyo ve kapının ucunda okuldaki adam var (ismini söylediği adam).Yani aslında bu işkencelerde bir test.
    Sonra bu adamı testi geçemediği için okuldan atıyolar ve adam kendini içkye falan veriyo:D Aylar sonra bu okuldaki adam geliyo ve o adamı aslında atılmadığını milletin onu atıldı bilmesi için böyle birşey yapıldığını söylüyolar ve onun artık ajan olduğunu vs. bişyler söylüyor gerisini pekte hatırlamıyorum.:D

İşte böyle birşer anlatabildiğim kadar anlatmaya çalıştım ama buradan anlayan arkadaşlar çıkar umarım aranızda yardım edersiniz.

2. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    The recruit (Çaylak)
    Al Pacino (kötü adam) ile Colin Farrell (içkici ajan) oynuyordu :)

krankmili bunu beğendi.
  3. ufuk_

ufuk_ Kıdemli Üye

Seviye:
    Serdar abi kısaca " Harikasın" :D sağol gece gece nasıl bulurum diye bu filmin adını çok uğraştım sonunda buraya yazmak geldi aklıma.Yardımın için teşekkürler.

Serdar TEBER bunu beğendi.
  4. burssuz

burssuz Yeni Üye

Seviye:
    İzlemedim ama merak ettim şimdi, ne filmmiş be :D? Okurken heyecanlandım.

ufuk_ bunu beğendi.
  5. Burak Coskun

Burak Coskun Forum Demirbaşı

Seviye:
    Güzel filmdir..
    boru değil..Al pacino :)

ufuk_ bunu beğendi.
  6. ufuk_

ufuk_ Kıdemli Üye

Seviye:
    Bi kaç arkadaşa anlattım buraya yazmadan önce onlarda heyecanlandı sizin gibi sonrada benim gibi izleyebilmek için sağı solu arar oldular:D