Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yardım lütfen

Konu, 'Bisiklet Püfleri' kısmında mezaros tarafından paylaşıldı.

1. mezaros

mezaros Yeni Üye

arkadaşlar bana acil bilgiler lazım bunu ancakta siz bilirsiniz. bisikletin şehir içi ve dışı hız limitleri? bisiklet needir? nasıl çalışır? dönüş yapmanın genel kuralları, nasıl dönülür , nasıl sinyal verilir? genel parçaları neler? kanundaki yeri ne gibi sorulara cevap bulup öğrencilere anlatmam lazım yardım ederseniz sevinirim. mailim mezaros@mynet.com

2. metalman133

metalman133 Yeni Üye

Seviye:
    benim bildiğim kadarıyla T.C 'de bisiklet için bi hız limiti yok ... hatta trafik polislerine bisiklet hız limiti deseniz sizle dalga geçme ihtimalleri yüksek :D sinyali genelde kolumuzla veriyoruz diye biliyorum... sağa dönmeden sağ kolumuzu dik bir şekilde sağa açıyoruz sonra dönüyoruz... tabi yine Türkiye'DE bunu görüpte ana yol vercek şöfr bulman biraz zor gibime geliyr:) genel parçaları forumda küçük bir araştırmayla blblrsn..

3. Mithrelios

Mithrelios Kıdemli Üye

Seviye:
    birincil kaynaktan edineceğiniz bilgiler yerine bir internet forumundan aldiği ve doğruluğu/yeterliliği bilinemeyecek bilgileri öğrencilerinize sunamyacaksınızdır umarim. ilgili kanunu açip okursaniz ve bisiklet hakkinda herhangi bir ansiklopedi başlığına zahmet edip şöyle bir bakarsanız sanirim sorularinizin cevaplarını bulacaksınız hem de gönül rahatliğiyla öğrencilerinize söyleyebilecek doğrulukta. bisiklet binerken kask takmanın yararlarını da öğrenip anlatabilirseniz bir de çok güzel olur bence.

4. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
  5. lindemann

lindemann Onursal Üye

Seviye:
    Hmmmm acaba söyle ana basliklar altinda derlesek mi cevaplari? Sora mail atariz...O da anlatir ögrencilerine...:)