Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

YARDIM LÜTFEN..Salcano Ng 303 Srd Hakkinda GÖrÜŞlerİnİz..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ender demircan tarafından paylaşıldı.

1. ender demircan

ender demircan Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar..Ben aranıza yeni katıldım ve SALCANO NG 303 SRD bisikleti almak istiyorum ama yakından görmedim bu bisikleti..Acaba kullanan arkadaşlar var mı?Varsa tavsiye edermisiniz..teşekkürler..

2. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Üstündeki donanıma göre alınabilecek en iyisi diyebilirim(kendim kullanıyorum diye demiyorum tabiki) :) Kadrosu hakkında ise birşey diyemem çünkü başka kadro kullanma fırsatım olmadı ama gayet memnunum şu anda.Bisiklet ile ilgilenen abilerimede gösterdim fiyatına göre çok iyi bisiklet diyorlar

3. Burak Coskun

Burak Coskun Forum Demirbaşı

Seviye:
    bende yeni kullanıcak olanlardanım kamuoyu soruşturmamdan sonra bu bisikleti almaya karar verdim. bisiklet fiyatına ve özelliklerine göre mükemmel. kırık beyazı ve siyah rengi bulunuyor. fabrikadan geliceği günü sabırsızlıkla bekliyorum.
    beklemeden al derim.şahsen benim içime sindi. ;)

4. ender demircan

ender demircan Yeni Üye

Seviye:
    sipariş verdin mi yani?bende almayı düşünüyorum ama bisikleti yakından hiç görme şansım olmadı..bisikletin eline geçince resimlerini ve yorumlarını gönderirsen çok memnun olurum..kazasız günlerde kullanman dileğiyle..

5. ender demircan

ender demircan Yeni Üye

Seviye:
    Kardeşim bu bisiklete karşı aşırı bi istek var içimde.ama yakından görme şansım olmadı hiç.Acaba bana bu bisskletin kendi çektiğin resimlerini gönderme şansın varmı?.Şimdiden teşekkürler