YARDIM LÜTFEN..Salcano Ng 303 Srd Hakkinda GÖrÜŞlerİnİz..

Tepki
3
Merhaba arkadaşlar..Ben aranıza yeni katıldım ve SALCANO NG 303 SRD bisikleti almak istiyorum ama yakından görmedim bu bisikleti..Acaba kullanan arkadaşlar var mı?Varsa tavsiye edermisiniz..teşekkürler..

Scudo

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Üstündeki donanıma göre alınabilecek en iyisi diyebilirim(kendim kullanıyorum diye demiyorum tabiki) :) Kadrosu hakkında ise birşey diyemem çünkü başka kadro kullanma fırsatım olmadı ama gayet memnunum şu anda.Bisiklet ile ilgilenen abilerimede gösterdim fiyatına göre çok iyi bisiklet diyorlar

Burak Coskun

Forum Demirbaşı
Tepki
861
bende yeni kullanıcak olanlardanım kamuoyu soruşturmamdan sonra bu bisikleti almaya karar verdim. bisiklet fiyatına ve özelliklerine göre mükemmel. kırık beyazı ve siyah rengi bulunuyor. fabrikadan geliceği günü sabırsızlıkla bekliyorum.
beklemeden al derim.şahsen benim içime sindi. ;)

Tepki
3
@neverhood

sipariş verdin mi yani?bende almayı düşünüyorum ama bisikleti yakından hiç görme şansım olmadı..bisikletin eline geçince resimlerini ve yorumlarını gönderirsen çok memnun olurum..kazasız günlerde kullanman dileğiyle..

Tepki
3
@Samet Şenel

Kardeşim bu bisiklete karşı aşırı bi istek var içimde.ama yakından görme şansım olmadı hiç.Acaba bana bu bisskletin kendi çektiğin resimlerini gönderme şansın varmı?.Şimdiden teşekkürler