Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yardım lütfen dx kargo takip

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında soner canlı tarafından paylaşıldı.

1. soner canlı

soner canlı Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    sa. arkadaşlar
    25 ekimde dx'ten 23 dolara fener aldım ancak henüz gelmedi. 7 kasım gibi bana bir mail atmışlar ürnünüz lityum bataryalı olduğu için güvenlikte takıldı biz de bu yüzden farklı bir yolla size gönderdik diye. Benim takip numaramı değiştirdiler ancak bu takip numarasından ürünü takip edemiyorum.Bugün de fedex diye bir yerden mail gelmiş bana.Ürününüz 11 kasımda bize ulaştı ancak kurye size getiremedi gibisinden.Bir link vermişler ''get shipment label'' diye bu linkten çıktı alıp en yakın postaneye gidin demişler.Ancak link açılmıyor.Ne yapmam lazım?

Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

2. KS
    soner canlı

soner canlı Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Güncel..:)

3. tuna ünüvar

tuna ünüvar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    soner canlı bunu beğendi.
  4. Arda_7

Arda_7 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Fedex e ulaşmayı denediniz mi ?Link konusunda sıkıntı çektiğinizi beirttiniz mi ? FedEx Müşteri Hizmetleri- Müşteri Deste?i - Müşteri Deste?i Telefon Numaralar? - E-posta Adresleri

5. Sabri Atalay

Sabri Atalay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba,
    DX den yaptığım her alışverişde banada fedex isimli siteden mail geliyor.Hatta ürün bana PTT yoluyla ulaştıktan sonra da geldiği oluyor.Dikkate almıyor ve bu siteden gelen mailleri açmadan siliyorum.
    Şu anda da DX siparişim PTT den 19 gündür gelmedi.PTT işi iyicene savsakladı eskiden yaptıkları işleri anında sisteme işliyorlardı.Artık bir gece de tüm yaptıklarını sisteme giriyorlar.
    Siz DX ile yazışmaya devam edin.Yanlız gönderdikleri farklı yolun kargo parası yüksek olmasın bunu da sorarmısınız.

6. Arda_7

Arda_7 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    benimde dx den aldığım bileklik gibi bir şey vardı 40-50 gün oldu ses yok :D.takipsiz ucuz birşeydi yalan oldu sanırım.

7. KS
    soner canlı

soner canlı Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    öncelikle cevaplar için herkese teşekkür ederim.

8. KS
    soner canlı

soner canlı Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    fedex e mail attım link açılmıyor diye ancak onlar bana aynı maili tekrar yollamışlar o yüzden ben de sizi dinleyerek fedexi dikkate almıyorum. ben ödemeyi siparişte yaptığım için extra bir kargo ücreti talep edeceklerini sanmıyorum.İnşallah olmaz öyle birşey

9. KS
    soner canlı

soner canlı Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu siteden baktım ürün hollandadan geliyor ve yurt dışına sevk edildi yazıyor.Şimdi ptt den baktım aynı bilgiler orda da mevcut.Ürünü dx ten aldım hollanda ne alaka onu çözemedim acaba farklı bir yol dedikleri hollanda üzerinden mi göndermek oluyor. Benim sipariş takip numaram:RS165665909NL . Sizden ricam bir de siz bakar mısınız ptt den ya da verdiğiniz linkten.Acaba ürün hollandadan türkiyeye mi yollandı yoksa bana ulaşmadı diye(böyle düşünmemin nedeni fedexten gelen mail) geri hollandaya mı yollandı.Bundan sonraki süreç ne olur bilginiz tecrübeniz varsa paylaşırsanız benimle sevinirim.Teşekkürler.

10. Hakan Beşikçi

Hakan Beşikçi Hakan

Seviye:
    endişe edecek birşey yok kargon yolda, nerden yolladığı önemli değil arada gir kontrol et Türkiye ye girdiği yazar sonra ptt işlemleri yapılıp teslim edilir. (tabi postacının keyfi varsa)

11. KS
    soner canlı

soner canlı Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ALLAH razı olsun..

Hakan Beşikçi bunu beğendi.