Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım lazım...

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Murat Çetinkale tarafından paylaşıldı.

1. Murat Çetinkale

Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Merhabalar. Benim biraz bilgiye ihtiyacım var, yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim. Benim Geotech Street model bisikletim var. 28" 700x32C lastikleri var ve ön maşa amortisörlü. Öğrenmek istediklerim;

1) Bu bisikletin ön amortisörünü kilitli bir versiyonla değiştirsem, araziye değil ama asfalt olmayan yollara girebilir miyim? Eğer cevap evet ise ne marka nasıl bir amortisör önerirsiniz?

2) Yine amortisör değişimiyle aynı sebep göz önüne alınır ve mevcut ebatlar da düşünülürse lastikleri kolay patlamayacak ve daha kalın lastiklerle değiştirmem mümkün müdür? Hangi marka ve ebatları önerirsiniz?

Cevaplarınızı bekler, saygılarımı sunarım. :bayrak:

2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Diğer konuda yazdıklarınıza şöyle bir cevap vermiştim, baktım ki yeni konuda açmışsınız :)

"Murat Bey aslında bu soruyu yeni bir konu açarak sorsanız daha kolay yardım alırsınız sanırım, ayrıca bu konuda sapmamış olur

İlk sorunuza gelince ben Sedona 311 kullanıcısıyım "Suntour NRX" kilitlemeli ön maşası var ve oldukça memnunum. Stabilize yollarda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Lastiklerim 28" 700x38C "

Murat Çetinkale bunu beğendi.
  3. Murat Çetinkale

Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Öncelikle ilginize çok teşekkürler. Mümkünse lastik markası da önerebilir misiniz aynı şartlar için?

4. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Valla Murat Bey lastik konusunda çok bilgim yok, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır illa ki :) Ben bisikleti aldığımda üzerinde hangi lastik varsa hala onları kullanıyorum :) (CST marka)