Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardim istiyorum sevgilim bisikletforum dostlari on aktarici

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında serkan caz tarafından paylaşıldı.

1. serkan caz

serkan caz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhabalar sedona 781 bısıkletım var ve bu bısıkletımı gerek forum gerek başka yerlerden aldığım parçalarla donattım fakat su on vıtes sorunu benı delı etmeden gecmedı sızden yardım ıstıyorum bu konuda cok araştırıyorum fakat cok fazla bısıkletcı arkadaşım yok varda yok gıbı :D daha once sevgılı eser abıden aldığım alıvıo 26 36 48 dı yanlış hatırlamıyorsam bu aynakola Shımano Deore XT On Aktarıcı FD M 770 almıştım ama bı ay once vıtes sıkıştı ve on vıtes patladı resmen alumınyum yerı ortadan ayrıldı su anda yıne bı deore xt on aktarıcı bakıyorm fd m 771 bu sefer kı ama bu buyuk aynakola ne kadar sağlıklı olur deore aynakol sıparısı verdım yıne 26 36 48 dışlı ama korkuyorum tekrar aynı seyın yaşanmasından yardım edersenız sevınırım olumlu olumsz herturlu seye acıgım parmaklarınız dert gormesın sımdıde görüşmek uzereee :D

beyler bayanlar yanlış anlamayın sevgılım yazmışım :D :D sevgılı olacaktı duzeltemedım :D

2. verisakeet

verisakeet Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    Sevgilimi duzeltirken 2-3 noktalama koysaydiniz.

3. serkan caz

serkan caz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Haklısınız bir dahaki sefere artık..

4. Junkiea

Junkiea Aktif Üye

Seviye:
    Sizin kollar bozuktur, Deore kol satayım size :D

5. Orhanalkaya

Orhanalkaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    yazım yanlışlarından sonra size yardımcı olucak bir şey söyleyeyim ben ben türkçe öğretmeni değilim sonuçta burasıda forum isteyen istediği gibi noktalama işaretini önemsemez
    konuyla alakalı olarak türkçeden sonra size şunu söyliyeyim
    eğer kadronuzun çapı uyuyorsa ona dikkatli bakarak aldıysanız yeni sipariş ettiğiniz ürün uyucaktır yalnız alırken dikkat edin kadro boyunuz ufaksa kelepçesi alttan olsun 14-16 inç arası kadro boyunuz bunlardan büyükse üstten kelepçeli ve dediğiniz dişli sayısına tekabül eden ön aktarıcıda sıkıntı çıkmaz...........................................nokta

6. serkan caz

serkan caz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    kollarim deore dostum zaten :):)

Kadro boyuyla Alakası olduğunu Hiç duymamistim açıkcası ama yeni bişey öğrendim 18lik kadrom var benim bu 771 ustten cekmeli sanirim DIPNOT: saygideger arkadaslarim ben sizden on vites icin yardim istedim yazim yanlislari yada noktalama icin degil gayette iyi bilirim noktalamalari insan bi yazi yazmadan aynaya bakicak hangimiz acaba duzgun turkce konusabiliyoruz kendi benligimizi kaybetmisiz siz 2nokta koymadim diye bu olay oluyor om at soyle aceleden yazdigim icin oldu kusura bakmayin bununla ilgili msj atanin kalbini fena kirarim nokta (..)

7. verisakeet

verisakeet Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    Insanlarin Turkceye sayigisi gercekten goz yasartici. Kimse onemsemesin zaten ne gerek var dilimize saygi gostermeye. Basligi acan arkadasa hatasini farkettigi icin de tesekkur ederim.

serkan caz bunu beğendi.