Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardim İsteyenler Bu Önerİyİ Dİkkate Alsinlar :)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında tamerbasaga tarafından paylaşıldı.

1. tamerbasaga

tamerbasaga Aktif Üye

Seviye:
    8 - 9 Aylık bisiklet tacrübem var şehir içi aklıma gelirse keyif için günde 2 3 saat bisiklet kullanıyorum

BİSİKLETİMİN MARKASI SEDONA 711V
    2008 TEMMUZDA 530 YTL FİYATLA ALDIM ŞUAN FİYATI 640 YTL

Forumdan tavsiye ile bu bisikleti aldım
    BEN BİSİKLETİMDEN MEMNUNUM AMA
    bisikletin üzerindeki parçaların fiyatını hesapladım kadroyu hesaba dahil etmedim

250 USD fiyat çıktı bundan sonra akıllandım ilk işim shimano Altus takımdan kurtulmak olacak 1 2 yıl içinde tabi biraz eskitelim :)

biraz daha açık fikirli olabilmeniz nedeni ile aşağıdaki adreslerden karşılaştırma yapmanızı öneriyorum

http://www.yesilbisiklet.com/pazar/kategoriler.asp?p_cat_id=69&p_cat_NAME=SHIMANO+%28L%DDSTE%29

http://www.yesilbisiklet.com/pazar/kategoriler.asp?p_cat_id=4&p_cat_NAME=AKSESUAR%2DTAM%DDR

umarım reklam veya çeşitli sebeplerle başlık kitlenmez
    iyi sürüşler dilerim :)

Okay bunu beğendi.
  2. Emek Tüzün

Emek Tüzün Yeni Üye

Seviye:
    Toplamak için tam olarak eksiksiz nelere ihtiyacım olduğunu bilsem kendim toplarım... ama hep ıvır zıvır kulakçık falan gibi parçaları unutacağımı düşünüyorum çünkü elimde örnek bisiklet yok... bir liste yapsak tam olarak neler gerektiğine dair... ?

3. tamerbasaga

tamerbasaga Aktif Üye

Seviye:
    bence parçalardan anlamıyorsanız bilen bir arkadaşınızda yoksa bisiklet toplamayın ilk aşamada seçenekler arasında seçim yapın markaların bisikletlerinin üzerindeki parçaları karşılaştırın bu liste o amaca yönelik