Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yardım-görmeyip üstünden takır tukur geçtiğim çukur ve mavic aksium race çember

Konu, 'Tekerlekler' kısmında ozgur908 tarafından paylaşıldı.

1. ozgur908

ozgur908 Forum Bağımlısı

Seviye:
    bugün iniş sırasında köprü altından geçerken karanlıkta kaldığı ve güneş gözlüğü taktığım için çukurun birine çok sert bir şekilde girdim (selimiye'den nautilus'a inen yokuş aman dikkat). su ve alet mataralarım havalanarak yere düştü ama bana bir şey olmadı sonuç olarak ön tekerlekte orta çaplı bir akort bozulması, arka jantta bir telin boşalması ve çemberinde de tamir edilemez bir vuruk oluştu. uğradığım birkaç bisikletçi çemberi türkiye'de bulmamın neredeyse imkansız olduğu söylendi. ikinci ellere bakıyorum ama ne aynı çemberden ne de komple janttan hiç göremedim. yurtdışında da görünmüyor. çember için yarın marintek ile görüşeceğim. bu arada 2012 salcano üzerinde gelen 20 telli set ve sanırım 2009 model. model yılları arasında örme açısından uyum sorunu var mı bilmiyorum. bir yandan da çember değişimi + ördürme işlemi + ön jantın akortu vb. de neredeyse sıfır jant maliyeti doğuracak gibi. oradan olumsuz yanıt gelirse yurtdışından benzer fiyat, kalite, ağırlıkta yeni bir jant seti siparişi vermeyi düşünüyorum. tavsiye edeceğiniz fırsat ürünleri varsa çok makbule geçer. forumda ikinci el ilanlarını da dolaştım ama rastlamak mümkün olmadı. kararsızlıklıklar içindeyim. ürün ve çözüm önerilerinizi beklerim.