Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım edin Lütfen

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında yankigfb tarafından paylaşıldı.

1. yankigfb

yankigfb Misafir

arkadaşLar bisikLet aLmayı düşünüyorum ve bana yardımcı oLmanızı istiyorum...

her gün evimLe işim arası gidiş dönüş 30-35 kiLometre yoL yapacağım uygun bir bisikLet aLmayı düşünüyorum
    ufak araştırmam sonu 2 bisikLette kararsız kaLdım.biri bianchi slr 200 ötekisi ümit racebike 28 jant
    tabi ümitin fiyatı bianchi ninkinden yarı yarıya banada görüntü ve fiyat oLarak cazip geLdi fakat iyi bir markamı kötümü biLmiyorum 28 jant uygunmu onuda biLmiyorum
    bana fikir verirmisiniz lütfen bekLiyorum yorumLarınızı teşekkürLer

Süleyman Onur Dülger bunu beğendi.
  2. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    race bikeyi 1 kez canlı olarak görmüştüm,fiyatı da 450 ytl idi yanılmıyorsam,ancak o yol-yarış bisikletidir,siz 30-35 km yol yaparken çukurlara girmek bozuk yollardan gitmek arada bi arazide sürerim gibi amaçlarla kullanacaksanız,fazla dayanmaz sanırım.önce dağ bisikletimi yoksa yol bisikletimi düşünüyorsunuz?buna karar verin bence.

3. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Bütçenizi,kullanım tarzınızı açık olarak yazarsanız daha iyi olur. ;)

4. Aytaç Biber

Aytaç Biber Onursal Üye

Seviye:
    Ben size iki bisikletide şiddetle önermem. Benim önerim;

Merida 880 = 500 euro
    veya az bi fark ile
    Sedona 411 = 1200ytl

bu iki modelden biridir.Bu iki bisikletide detaylı incelerseniz Bianchi nin neredeyse aynı fiyat olmasına rağmen yanlarında çok yetersiz kaldığını farkedeceksiniz.

Eğer bisiklet için ayırdığınız üst sınır bütçeniz daha yüksekse daha üstün nitelikli bisikletlerde önerilebilir.

5. yankigfb

yankigfb Misafir

tşk. ederim yorumLarınız için ve bi kaç ayrıntı daha vereyim; 30-35 km yoL yapacağımı söLemiştim günde, bu yoL düz asfaLt hiç çukur ve bozuk yoL yok zaten sadece işe gidip geLmek için spor amaçLı kuLLanacam...

ayrıca bisikLet için kafamdaki ayırdığım rakam 1000 ytL şimdiye kadarki istediğim tipteki buLduğum en ucuz markada ümit marka oLanı ama nasıL bi marka iyimi kötümü biLmiyorum biLenLerden aLıp aLmayacağım üzerine tavsiyeLer istiyorum tabi birde biLmediğim başka markaLar teşekkürLer

6. selimcan

selimcan Aktif Üye

Seviye:
    yeni gelen Merida marka bisikletlerdeki city bike dediğimiz şehir tipine
    bakmanızı tavsiye ederim.

7. seddat

seddat Yeni Üye

Seviye:
    o fiyata cok gusel ve saglam yol ve sehır bısıkletlerı var.kron scott trek gıbı markların boyle modellerı var zannedersem.bisikleti uzun sure kullanacaksanız bence bu markalardan sasmayın.bılgınıze iyi forumlar...