Yardım Edermisiniz?Jantın 8 çizmesi hakkında..

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
Arkadaşlar yenialdığım bir çift Maxxis Over drive ı taktım fakat ben geçen sene bisikleti aldığımda iki tekerlekte sekiz çiziyordu öndeki az ,arkadaki fazlaydı..Neyse aldığım bisikletçi "lastiklerin janta kullandıkça oturacak" dedi.Baktım geçmiyor ön lastiği değiştirdi.Arkada kaldı öyle.Bende lastiklerin oturmasını bekliyim bir dedim.Ama 1 sene geçti ve geçmedi tabi.. Eskişehirden ayrıldığım için adamada gidemedim.Velhasıl şimdi Maxxis Overdrive ı taktım arkadaki sekiz çok rahatsız etti..Geçen haftada akordunu yaptırdım bisikletçiye ama sonuç aynı..Ne yapmam gerek? Bildiğiniz Ümraniyede iyi bir bisikletçi var mı? Aldığımdan beri tekerin sekiz çizmesinden bıktım artık...

Scudo

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
aynı sorun bendede vardı jantları değiştirdim arkadaşım ama lastikler göz kırpar gibi 8 değil ufak ufak kayıyor gibi tam düz dönmüyor bende jantlarda problem yok.akordları iyi şuan ama hala aynı sorun.lastikler büyük ihtimal yanak yapmış ondan dolayı.continental 2.2 race king lastiklerim.overdrive almayı düşünüyorum çınardan.aldığımda aynı sorun olurmu bilmiyorum olursa yuh dicem artık.yeni jantlarım shimano whm 505 seti

emin tak

Aktif Üye
Tepki
65
@koraycan

Bende bıktım artık,hayır az bişey olsa tamam.. pabuçlara sürtüyor, ses çıkartıyor... jantın yamuk olduğu belli..Akord yapan adama da dedim ama anlamadı..Benim iyi bir bisikletçi ile tanışmam lazım ...Ya da ben bisiklet tamircisi olacağım:D

• Beğen
Tepkiler: koray_can

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
@emin tak

aynı sorunlar nedeniyle 1 ay bisiklete binemedim artık canıma tak etti yeni jant seti aldım bisiklet parasına nerdeyse.bu seferde lastikler problemli çıktı aldığımdan beri bukadar mı olur hersey sorunlu.hadi bisiklet salcano sorunlu lastiklerdemi salcano üretiyor abi.sırf bunu salcano alınca böle sorunlar yaşarsın dememeleri için diyorum.