Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım eder misiniz?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında peregrinus tarafından paylaşıldı.

1. peregrinus

peregrinus Üye

Seviye:
    Uzun yol konusunda çok tecrubeli olmayan 5 kişilik bir grubuz ve bu yaz İzmir'den Antalya'yı bisikletlerimizle katetmek istiyoruz. Ama dediğim gibi uzun yol tecrubesi olan kimse yok aramızda şimdilik sadece antrenman yapıyoruz kondisyonumuzu iyileştirmeye çalışıyoruz. Yanımıza almamız gerekenler ve rota konusunda sorunlarımız var. Uzun yol konusunda tecrubesi olan arkadaşların bize yardımcı olacaklarını umuyorum. İlginize şimdiden teşekkürler...

2. Evrim Ergin

Evrim Ergin Üye

Seviye:
    forumdaki benzer başlıkları incelemeniz faydalı olacak elbette..
    benim de tecrübem yok ve ben de bu yaz böyle bir uzun yol deneyimi istiyorum aslında..

şu başlık size yardımcı olabilir eğer incelemediyseniz :
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=43230

peregrinus bunu beğendi.
  3. peregrinus

peregrinus Üye

Seviye:
    Verdiğin bilgi için teşekkürler Evrim. Burdaki arkadaşın mesafe benimkinden çok daha uzun ama ana fikir benzer. Arkadaşın hazırladığı bilgilerin çok faydası olacak gibi göründü. ilgin için teşekkürler.

Bisiklet konusunda da söyle bir durum var 4 bisikletimiz var 1 bisiklet daha alacağız ama bisikletlerin bi elden geçmesi lazım bu konuda bilen birine yönlendirirseniz sevinirim 5. bisiklet için ise aşağıdaki bisikletin ağırlığı fazla mı özellikler bu yola uygun mu? Fikirlerinizi bekliyorum...

Yol 12 gün sürecek...

http://cgi.ebay.de/CORRATEC-LIMITED-X-VERT-CROSS-SHIMANO-XT-27GANG-RST_W0QQitemZ130313922616QQcmdZViewItemQQptZSport_Radsport_Fahrr%C3%A4der?hash=item1e5750a838&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1229|240%3A1318|301%3A0|293%3A1|294%3A50

çirkin bunu beğendi.
  4. aykutkarasac

aykutkarasac Aktif Üye

Seviye:
    Seçmiş olduğunuz bisiklet bu yol için yeter de artar bile.. Bisikletin ağırlığı vs. bu mesafede bir yol için en önde değerlendirilecek kriterler değil zaten.. bu sınıfta (mertebede) bir bisiklet seçebilirsiniz (bütçenize, zevkinize ve tabii ki teknik kriterlere göre)..

peregrinus ve çirkin bunu beğendi.
  5. peregrinus

peregrinus Üye

Seviye:
    cevabın için teşekkür ederim Aykut. Hazırlıklara başladım artık tam gaz rota ve yol hazırlığına başlıyorum... Sirkeci de bisiklet parçaları ve kamp malzemesi satan bildiğiniz uygun bir yer var mı?

6. Ayberk Türk

Ayberk Türk Forum Demirbaşı

Seviye:
    oncelikle 12 günlük bir yemek planı yapın kalcagınız yerler yemekler nasıl olcak cadırdamı kalcaksınız benzin istasyon undaki pansiyonlarındamı ? mola yerleri yol güzergahı bu hazırlıga her turlu yardımcı olabilirim msn adresim : demonoffhell@hotmail.co.uk

peregrinus bunu beğendi.
  7. peregrinus

peregrinus Üye

Seviye:
    teşekkürler Ayberk ekliyorum MSN adresini.