Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardım! DH,FR Hangi Jant Nerede Var?

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Özgür Tunalı tarafından paylaşıldı.

1. Özgür Tunalı

Özgür Tunalı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar en azından 21mm (559x21) iç genişliği olan 36 delikli DH,FR hiç olmadı enduro tarzı jant almak istiyorum.İnternet sitesi olan dükkanların sitelerine baktım ama bulamadım.:( Örneğin Alexrims supra bh,supra d,supra 34 gibi jantlar olabilir.Türkiyede hangi mağazalarda hangi modeller var yardımcı olurmusunuz bana?

2. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Ankara performans bisiklette Alexrims supra BH modeli 36 delik jant var hatta bugün istanbuldan özgür arkadaşıma aldık...
    Ayrıca istanbul kaçkarda da aynı model jantın 32 deliklisi varmış...
    Kesinlikle çok güzel bir jant kalınlığı ve yapısı çok sağlam olmasını sağlamış tavsiye ederim...

3. Özgür Tunalı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Teşekkürler d.berkay.Supra BH ı biliyorum tabii.25mm iç genişliği var işimi görür.Kullanan arkadaşalar memnun oldularını söylüyorlar.Fiyat performans olarakta iyi.Ben bir bağlantıya geçeyim performansla.

4. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Peki...umarım yakın zamanda bisikletinin üstünde görürüz:)

Eğer almak istersen ve ulaşamazsan ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...

OzgurIskin bunu beğendi.
  5. OzgurIskin

OzgurIskin Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet sen berkay'i dinle o biliyo ;) Kaçkar'da 32 delik supra bh var fiyatı 30$. O olmazsa Ankara'dan aynı jantın 36 deliklisini alabilirsin (berkay saolsun hehe :)) Kaç aydır mavic xm321 bekliyorum, geldigi falan yok baydım artık yaz yaklaşio.. Dedim alexrims alayım bari. Güzel janta benziyo. 610 gram, genişlik falan da güzel.

d.berkay bunu beğendi.
  6. Özgür Tunalı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İyi etmissin adaş hayırlı olsun tepe tepe kullan:) xm321 supra bh a göre ince kalıyo zaten.Enduro jantı çünki.xm325 olsa hadi neyse xm321in fiyatıda yüksek zaten insan kıyamaz o jantlara.Sert kullanımda çok fazla ömürünün olacağını düşünmüyorum.Bana 36 delikli gerekli birde yeni aldığım göbekleri değiştirmeyelim bunun için.:( Peki bu supra BH lar araba sübaplı mı presta sübaplı mı?

7. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Sadece çember olarak ise diğer arkadaşların da belirttiği üzere;
    Alexrims Supra BH çember aramızdaki birçok binici için neredeyse ömürlük çemberdir diyebilirim.

Bunun dışında Mavic'in XM serisi, aradığın kategoriye hitap eden çember ailesidir.

Her ne kadar bu sınıflar için üretilmemiş olsa da bizzat kullanıp memnun kaldığım Matrix 550 çember/teker seti de uzun süre sorun çıkarmadan (sadece ön tekerde garanti veriyorum) hizmet edecektir.Matrix 550'leri Trek'lerin giriş modellerinde bulabilirsiniz, modifiyeye niyetlenenler uygun fiyata satabilirler.

Türkiye'de birkaç adet bulunmakla beraber Sun Ringle / Sun Rims markasının da çemberleri ve/veya teker setleri bu kategorilere uygundur.
    Sun Ringle'ın eski seriden Double Track, yeni ve üst seriden Eight Track çember veya teker setleri de bu sınıflar için biçilmiş kaftandır.Türkiye'de birkaç tane bulunan Ransom'ların üzerinden sökülmüş olarak bulup satın alabilirsin ;)

8. Özgür Tunalı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler Alexrims Supra BH larım yarın yola çıkıyor:) Zaten isteyipte bulamadığım onlardı.Fiyatıda DH jantı için makul.Türkiyede çok fazla alternatifte yok zaten bu zamanda.Fatih sun ringle jantlar bulgaristanda bile var ama şimdilik Türkiye'de yok malesef.Velomania satıyor orada fiyatlarıda çok makuldü:rolleyes: .Bi ara getirtmeyi düşündüm ama gümrükte sorun çıkartabilirler diye vazgeçmiştim.Sun ringle single track,double track,double wide,king pin,mag30 modellerini sıksık görüyorum kaliteli bisikletlerde,yabancı ülkelerde çok revaçtalar.