Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yardim!! Bu Cateye Lerden Hangisini Alayim ???

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında yegoadam tarafından paylaşıldı.

1. yegoadam

yegoadam Yeni Üye

Seviye:
    arkadaslar geceleri ise giderken far sart oluyor turkiyede cateye nin bazi modellerini kullandim memnundum ama artik led li yeni farlar cikinca almisken iyi bir sey alayim diyorum asagidaki modellerden hangisini tavsiye edersiniz kullanan varsa dusuncelerini paylasirsa memnun olurum fiyat icinse ebaydan alicagim icin linkleri veriyorum bir bakin tsk
    cateye hl-el 320 on far , ld 250 arka isik , hl-el 400 on far , birde eski model olan el 500 ii -g on far var asagida set halinde satiliyor arka isik o kadar onemli degil ama on aydintlatma onemli
    http://cgi.ebay.de/TOP-Cateye-LED-Lichtset-HL-EL-320G-TL-LD- 250G-NEU-OVP_W0QQitemZ150157293986QQihZ005QQcategoryZ22558QQ ssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1501572866 92&ssPageName=MERCOSI_VI_ROSI_PR4_PCN_BIX&refitem=1501542525 20&itemcount=4&refwidgetloc=closed_view_item&refwidgettype=o si_widget

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1501572961 55&ssPageName=MERCOSI_VI_ROSI_PR4_PCN_BIX&refitem=1501542652 57&itemcount=4&refwidgetloc=closed_view_item&refwidgettype=o si_widget

2. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Bütçeniz yüksekse Cat Eye ABS 20 modelini tercih edin. Ben kullanmadım ama bir arkadaşım kullanıyormuş. Motorsikletlerin farlarından daha güçlüymüş.

3. yegoadam

yegoadam Yeni Üye

Seviye:
    hocam 120 euro civarinda o kadarda veremem yani :(

4. Emir Alaca

Emir Alaca Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben cateye HL-EL 500 kullanıyorum.Çok iyi aydınlatma sağlıyor.Fiyatı Türkiye'de 47-50 euro civarı.Bulabilirsen HL-EL 520 veya HL-EL 530 daha üst modelleri bunları da alabilirsin. http://www.cateye.com/en/product_detail/345

5. yegoadam

yegoadam Yeni Üye

Seviye:
    ilginize tesekkurler hl-el320 ile arkaya tl-ld250 aldim ebaydan piller montaj kablolari kargo ve 5 yil garanti belgesi ile 29,80 euroya aldim hayirlisi simdi geldi

6. Emir Alaca

Seviye:
    Hayırlı olsun.Güzel bir seçim olmuş.Güle güle kullanın.

7. yegoadam

yegoadam Yeni Üye

Seviye:
    cok tesekkurler bu led teknolojisi gercekten mukemmel birde icinden sarj edilebilir piller cikmasi cateye farkini ortaya koydu dun aksam denedim arabalar selektor yapmaya basladi :) aydinlatma mukemmel

8. Emir Alaca

Seviye:
    Evet led diyotlar çok faydalıdırlar.Cateye da oldukça iyi bir japon firmasıdır.

9. yegoadam

yegoadam Yeni Üye

Seviye:
    ayrica 320 model cok kibar ve kucuk fazla yer kaplamiyor yeni klips uygulamasi ise cok kullanisli ve pratik

10. atib

atib Yeni Üye

Seviye:
    İstanbul'da hiçbir yerde bulamadım ama, CATEYE HL-1600G müthiş bir far. Almanya'da satılıyor. Amazon'dan getirtebilirsiniz. Bende CATEYE'ın 1000+ mum gücünde Power Opticube var, HL-1600G'nin yanında kandil gibi ışık veriyor.

HL-1600G, 5 şarjlı pille çalışan, sarı ışık veren ve gidon üstüne takılan bir far. Şarj deliği var, yani gidondan sökmeden şarj aletinin jack'ini takıp şarj edebiliyorsun. Üzerinde normal halojen ampul var. Sanırım 4 saat civarında gidiyor. Bodrum'da 2 arkadaşımda HL-1600G vardı, resmen motosiklet farı gibi yolu aydınlatıyordu. Aynı zamanda geniş bir alanı aydınlatıyor, LED'ler gibi çok daha dar bir alanı değil. Onlar gece karanlığında asfalt yolda 40 basarken, ben zavallı 1000 mumluk Opticube'ümle çukurları taşları son anda görüp kaçmaya çalışıyordum. Ne stres ama di mi?

Amazon.de'den getirtme imkanınız var.

11. kasablanca

kasablanca Üye

Seviye:
    yaa birader bu ebay sitesini bulamadım rica etsem biri buraya yazabilirmi

ayrıca buHL-EL 520 veya 500 ünün türkiyede satışı yapılan sitelerin ismini gönderirseniz sevinirim

12. Emir Alaca

Seviye: