Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yardım arkadaşlar

Konu, 'Street & DJ' kısmında farkın tarafından paylaşıldı.

1. farkın

farkın Üye

Seviye:
    selam herkese 600-700 ytl civarı street tarzı bisiklet arıyorum neleri önerirsiniz hangilerinin kadroları ve esnekliği daha iyidir ? önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar teşekürler şimdiden

2. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    600- 700 ytl arasında ancak 2.el sedona x11 bulabilirsiniz. o da zor bir ihtimal.

3. barışveçelik

barışveçelik Forum Bağımlısı

Seviye:
    bence şimdilik 13.5 kron xc 1000 veya sedona borla 14 size al ilerde paran olunca daha iyisini alırsın

4. farkın

farkın Üye

Seviye:
    hmm söylediklerinizle salcona nın yeni modellerini karşılaştırsak ne dersiniz incelediniz mi 2009 salcano ben beğendim bir kaç modeli fiyatda uygun gibi

5. ErkaL

ErkaL Bisikletkolik

Seviye:
    bu sayılanların hiçbiri street bisikleti olmadığı için ileride herhangi bir sorun olduğunda garantiden yararlanma hakkınızın olmuyacağınıda unutmayın tabi..

600-700 e özellikle dolar kurunun arttığu şu dönemde pek bişey bulamassınız.belki bütcenizi artırıp x11 almak isteyebilirsiniz.yada başka bir öneri olarak ayrı ayrı alıp yavaş yavaş toplayabilirsiniz.Havların soguk oldugu bir dönemde bence ikinci öneri daha mantıklı.böylece daha içinize sinen güzel parçalı bir bisiklet sahibi olmuş olursunuz.

barışveçelik bunu beğendi.
  6. farkın

farkın Üye

Seviye:
    erkan abi çok sağol fikirlerin için salcano ile başlasam nasıl olur sence alu yada astro nasıl olur bide disk fren olması ile klasik fren olmasının ne farkı var?