Yaptığım Kaza Hakkında

Gökhan Akkaya

BilgisayarKurdu
Tepki
1.774
İsim
Gökhan
Bisiklet
Nishiki
Bırak paylaşma biraz çatlasınlar :) Allah kaza bela vermesin ancak şahsen inanılmaz severim kaza videoları seyretmeyi.
"Car Crashed Time" isimli bir aktif Youtube kanalının ciddi fanı durumundayım. Merakla bekliyorum videonu. Karşı saldırıya geçen olursa savunuruz gerekirse :)

• Beğen
Tepkiler: Bugraacik
Scudo

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
@Gökhan Akkaya bende çoğunlukla kaza izlemeyi severim ama yapınca kötü oluyormuş :D gelecek hocam çok yakında.

(link) bu başlıktadır arkadaşlar. Linke erişeyemenler için direkt buraya video linkini koyacağım, fakat tartışmayı oradan yaparsak iyi olur. Forum kirliliği yapmayalım.

• Beğen
Tepkiler: Serdaryildiz

Volks

Forum Demirbaşı
Tepki
644
İsim
Volkan
Bisiklet
Specialized
dostum, sen bize kızacaksın ama cidden oldukça tehlikeli bisiklet kullanıyorsun. Yaşın ile alakası yok bu işin.

Önce ki kazalarında da hep sağ dan gidiyorsun. Bir motor kullanıcısı olarak, sağ taraftan hayatta gitmem, zorunlu kalmadıkça

Orta şeridi tercih ederim genelde o yolda trafik varsa.. Yaptığın kazada ki bütün suç senin. Otobüsün peşine takılmışsın, sinyal vermiş ve hala peşinden gitmeye çalışıyorsun.

Eğer böyle bir yere video koyuyorsa her şeyi ( olumlu/olumsuz ) şeyleri göze almalısın.

%100 hatalısın.

Umarım ders çıkarırsın diyeceğim de çıkarmıyorum diye kendin söylüyorsun.

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
@Bugraacik Yukardaki mesaja katılıyorum, %100 hatalısınız. Sağ şeritten giden otobüsün sağına girmek, kaldırımla arasında sıkışmak, kaza yapmak istemektir. Ben hayatta böyle bir şeyi yapmazdım. Aynı şeritte araçların yanında sürmek çok tehlikelidir. Bunu bildiğinize eminim.

Tepki
140
İsim
Serdar yildiz
Bisiklet
Ümit
@Bugraacik geçmiş olsun, umarım önemli birşey yoktur, otobüsü durakta sollamak varken neden sağından giriyorsunuz ki? Çizgilerde kesik kesik, ilk ağaçta yavaşlamalı hatta durmalıydınız.

Ve hatta otobüs takip etmeği dolmuş takip etmeğe, dolmuşuda otomobil takip etmeye tercih ederim, o kadar egzoz gazı solumaya değmez.

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
@Volks@Volks @Orhan Akarkut @Serdaryildiz güzel abilerim forum kirliliği olmaması için bu başlıkta tartışmasak? iki başlık açmamın kötü bi yönü olmaması için çabalıyorum. buradan bi kez açıklamayı yapayım.

yolun hangi kısmını tercih ettiysem her seferinde bi sıkıntı yaşamışlığım vardır. en sol harici yolu ortalayarak yada tam şerit kapatmasından tutun da araç kadar yer kaplayarak gittiğimde bile tacizlere hatta kazalara mağruz (yanlış yazmış olabilirim) kaldım. otobüs kısmını düşünürsek durağa gelmeden otobüsten kurtulmak istedim fakat hız kesmek yerine hız verince orada işler koptu.

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
@Bugraacik Tartışmıyorum. Yaptığım kaza diye başlık açıp video da koyunca son derece doğru ve gerekli bir yorum yaptım. Hepsi bu.

• Beğen
Tepkiler: Volks

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
@Bugraacik
öncelikle geçmiş olsun,
Ardından konuya değinmek istiyorum,
Her insan hata yapar
Kaza yapmak doğamızda var, önemli olan ben hatalıydım diyebilmen.

Diğer konu, yanlış anlaşılmasın, herkesin kendini üst düzey insan zannetmesi,
En çok bu durumu tecrübesizlerde görebilirsiniz.
Bir havalar, böyle kaprisler : D komponent uzmanı, upgrade sevdalısı arkadaşlar genelde yaş olarak veya bisiklet deneyimi olarak genç arkadaşlar.
10 yaşından beri bisiklet süren 40 yaşında bir dayının altında klasik bisan veya benzeri bisiklet görebilirsin.

Sonuç olarak , önündeki otobüsün sinyaline sürekli bakmalısın. Kızın yanında kaza kötü olmuş, ama sana bir şey olmamış.
Herhangi tartışma olacak bir konu değil sıradan bir kaza sadece. Ağacı belediye yamuk dikmiş : D

Bi de bunlar kaza sayılmaz,
Mesela benim bi motosiklet kazam var. 1 hafta yataktan kalkamayıp geceleri ağrılardan uyuyamamıştım.
Ağrı kesiciler fayda etmiyor, vücudumun her tarafında asfalt yanığı sızım sızım sızlatıyordu.
platin, kırık, kopuk, dikiş yoksa mesele yok

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@Bugraacik Genç dostum sen ağzınla kuş tutsan,bunlarıda videoya çeksen gene yaranamazsın adı üstünde hep geçdiğimiz ve yaptığımız yollardan sende geçiyorsun sen yükle bol,bol biz takipdeyiz :D:D