Yapabildiğiniz en güzel hareket

Scudo

nero

Aktif Üye
Tepki
19
Selam bende street tarzı sürmek istiyorum.Bisikletim sedona sd771 18'' .Kadro street için büyük olduğundan dolayı hussar jumpa geçicektim ama baktım oda küçük gelcek vazgeçtim sonra :D torres fotodaki yer caddebostan sahil olmalı.Bende acıbademdeyim.Diyorum haberleşsek buluşsak biraz öğretseniz.:D Potansiyel var bende merak etmeyin ;) :D

• Beğen
Tepkiler: kalkmazdüşmez

Karakartal Platton

Forum Bağımlısı
Tepki
157
Valla benim demir yığınıyla hiç bir şey yapılmıyor.Aslında yapılsa ben yapıcam ama sorun çok ağır.

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
eddy bence bu iş kapışmayla olmaz biz caddebostan street sizi bilmiyorum ama karşıda oturuyosunuz heralde bi hafta sonu bu anadolu yakasına geçin hepimiz birleşerek caddebostana harika bi şov sunalım ne dersiniz?

• Beğen

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Arkadaşlar konuya dönüp kişisel mesajlarımızı ve msn lerimizi de özelden atabilirmiyiz:)

Bu arada ben hareketçi değilim...
Street ile o kadar ilgilenmiyorum...
Ama ormanda ve single track'de çok pis uçarım mesela...:p

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
arkadaşlar hayatımızın en güzel günlerinden birini edyle geçirdik caddebostanda street yaptık harikaydı arkadaşlarım adına teşekkür ederim edy kanka süper rock walk attık be:D biz street yapıyoruz freeride deil;) dimi edy:D vee en güzeli professiyonel bir abimiz tarafından fotoraflarımız çekildi atlayışlarda bunlarıda en yakın zamanda paylaşıcaz şimdiden sevgiler;)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Oooo bu bölüm arkadaşlıklarada yaradı sanırım:)
Çok sevindim tanışıp güzel bir gün geçirmenize;)

Devamı gelir umarım:D

• Beğen