yanlış tercih olmasın!

Tepki
3
:cool: bende suanda nisan ayında aldıgım 2007 model bianchi hunter var
tam manasıyla berbat:boese157:
verdigim paraya(388ytl) acıyorum:mad: daha 3 ayda 4 yıllık gibi oldu suanda satmakta zorlanıyorum 200 milyon bile etmiyor:(:(

bunu buyuk ihtimalle 200 milyona elden cıkarıp yerine saglam bi bisiklet almak istiyroum:eek:
aklımda kron xc-500 xc-1000 drag-ontario sedona borla var sizce bu ve bunların dışında 300 ila 600 arası bir bisiklet biliyoprmusunuz?

teşekkürler

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Delta Bisiklet'in "Eskisini getir, yenisini götür" kampanyası var. Düşün derim.

Kaçkar Bisiklet'te %20 indirim var.

Trek bayilerinde de 2007 modellerde indirmi var :)

Tepki
3
tam anlamadım biraz daha açıklarmısın
ve link varsa verebilirmisin konuyla ilgili ayrıntı olan
teşekkür ederim

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bilgi verelim;

Delta Bisiklet kampanya yaptı. Eski bisikletini getirdiğinde onu değerine geri alıp, yeni bisiklet veriyorlar.

Kaçkar Bisiklet kampanya yaptı, 2008 ürünlere yer açmak için 2007 model tüm ürünlerin fiyatını %20 indirdi. (1000 € luk bisiklet 800 € oldu)

Trek bayilerinde (Velespit, Yeşil Bisiklet) 2007 model Trek bisikletler indirimde.

Tepki
3
daha birebir konuşsan :)
yani ben napmalıyım sence
benim ki ne olur ve kron xc1000 i fazla fark ödemeden alabilirmiyim?

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@bisiklet_yetenek

1.si senden 3 yaş büyüğüm. Bu bana abi demen için bi neden değildir (ki haz etmem zaten bana abi denmesinden) ancak "evlat" dememen için bir nedendir.

Diğer yandan ne yapacağını söyliyim;
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(alfabetiktir)

Bu sitelerde nereden ne ucuz, nerene ne kampanya var hepsini görebilirsin.
İstersen telefonla da bilgi alabilirsin.
Yardım et diyorsun, ben sana daha ne yapayım? Bisikleti satın alıp sana postalamamı beklemiyorsun herhalde?

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
@bisiklet_yetenek

Halil arkadaşımız oldukça güzel fikir vermiş. Daha nasıl yardımcı olsun. Sitede bisikletleri bulabileceğin yerlerin linkleri sayafının başındaki reklam bannerlarında mevcut.

(link)
(link)
(link)

Burdan yetkili arkadaşlara telefonla ulaşıp daha ayrıntılı bilgi alabilirsin. Ürünün gönderim işlemi için ise Giresundaysan kargodan başka çaren yok maalesef. Ben ve benim gibi birçok kişi Bursadayken bile bir çok ürünü istanbuldan kargo ile getirtiyorum. Gönül ister ki her ilde her çeşit malzeme olsun...

Sahanova

Üye
Tepki
0
beyler güzel bir yol bisikleti almak istiyorum aslında ta yol bisikleti sayılmaz %60 asfaltta kullanılacak gerektiğince toprak yoldada rahatça gidebilecek bir şey arıyorum bütçem max. 650 ytl yardımlarınıza tşk
kazasız günler

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@Sahanova

Trek ve Scott' un hibrit bisikletleri var. 28 inç jantları var ama hafif arazide de kullanabilirsiniz. Kısa esneme paylı amortisörleri ve hidrolik fren sistemleri de olabiliyor.