Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yanıtlanmayan konular hakkında

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Cem Özyurt tarafından paylaşıldı.

1. Cem Özyurt

Cem Özyurt Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Merhabalar. Günde 3-4 saat forumda bulunan biri olarak, yanıtlanmayan birçok konu görüyorum. 1 ay geçmiş 2 ay geçmiş ama forumdaş cevap alamamış. Forumun ortalamasını çok beğenen biriyim isteyen aradığını buluyor sorusunun yanıtı kısa sürede veriliyor.

Ben yanıtlanmamış, sorularının yanıtını alamamış arkadaşlar için birşey düşündüm. Bu konuları tek tek tarayıp bulmak zor tabi, yetkili kişilerin panelden vs. bu tür az yanıtlanmış veya yanıtlanmamış konuları(günde 3-4 konu mesela) son yanıtlananlar kısmına 1 kez taşıması mümkün müdür? Böylece hem herkes mutlu olur hem de forumun kalitesi bir basamak daha artar diye düşünüyorum.

Mümkünatı olan birşey ise yapılmasını rica ediyorum. Saygılar..

Murat Koç bunu beğendi.
  2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Cem merhaba .Çok iyi niyetli bakıyorsun olaya o yüzden b udüşüncelerin.Biraz açıklama yapayım belki sende hak verirsin.
    Birinci neden her soru soran arkadaş samimi değil bazıları 50 mesaj doldurma adına konu açıyor.
    İkincisi aynı konunun defalarca açıldığı da muhakkak.Yani gelişmiş aramada konu başlıklarını aratsa bulacak arkadaşımız ama hiç uğraşmıyor direk yeni konu başlatıyor.

Bir diğer mevzu arkadaş soruyu soruyor üç beş arkadaş cevaplıyor yetinmiyor benzer bir konu daha açıyor .(yaşı ufak kardeşlerimiz var çok meraklılar var bir konuyu bir kaç seferde anlamayanlar var :) )

Başka bir konu arkadaş konuyu açıyor cevaplıyorsun üç mesaj sonra sana itiraza başlıyor :)

Konu itibariyle önemli ve uzun süre durması gereken konular sabitleştirilip üst kısıma taşınıyor.

Dikkat ettin mi bilemiyorum ama atölye bölümünde özellikle son bir senedir elimden geldiğince, dilim döndüğünce ve emin olduğum konularda yardımcı olmaya çalışıyorum.Bazen o kadar abzürt konular açılıyor ki konu başlığı olarak direk yarısını okuyup kapatıyorum bir daha da hiç ilgilenmiyorum.

Kıssadan hisse bu cevap alamamış dediğin konuların bir kısmı yukarıda yazdığım 50 mesaja yönelik konular,bir kısmı saçma sapan sorular,bir kısmı yaşı küçük kardeşlerimizin sırf muhabbet olsun diye açtıkları,bir kısmı zaten daha önce defalarca açıklanmış tartışılmış mevzular.Bu konuları elersek senin söylediğin gibi samimi şekilde ve mantıklı sorulmuş ama cevap alamamış konu oldukça az çıkar onlar da gözden kaçmış olabilecek şeylerdir.

Acizane benim şahsi fikirlerimdir yönetim adına yazılmış şeyler değildir.

Serden Us ve Soner Sarihan bunu beğendi.
  3. Doğukan KARBAL

Doğukan KARBAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Zaten gerekli durumlarda mudahale yapılır. Ve o soru boş değilse elbet cevaplanır... :)

4. Cem Özyurt

Cem Özyurt Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Anladım Ferhat abi. Söylediğin her şeye katılıyorum tilkiler de çok fazla. Zaten tek tük denk geldiğim birşeydi. Bugün üst üste denk gelince dikkatimi çekti. İlgin için teşekkür ederim :)

O zaman bu daha önceden düşünülmüş birşey. Yani bu konu da kapatılabilir. Saygılar.. :)