Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yama yapıştırıcısını nereden bulabilirim?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Göker Gülay tarafından paylaşıldı.

1. Göker Gülay

Göker Gülay Kıdemli Üye

Seviye:
    Lastik tamir kitinin içindeki yama yapıştırıcı sıvının bir adı var mı? Nasıl muhafaza edersem edeyim bu sıvı zamanla kuruyor ve yamalar elimde kalıyor, yeni bir yama seti almak zorunda kalıyorum. Bu sıvıyı tek başına bulabileceğim bir yer var mı?

Teşekkürler

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    dostum su ıkı urunden bırını alırsan yapıstırıcı derdın kalmaz. ben Park Tool GP-2 kullanıyorum halıl uygun hedıye etmıştı. cok memnunum deltanın sattıgıda topeak marka oda saglamdır.hem taşıması cok kolay hemde yapıstırıcı bozuldu kurudu aktı derdı yok.
    http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/product_info.php?products_id=3732
    http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,3622,DeltaBisiklet,2940

3. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Linkler için teşekkürler. Arada bir bu sitelerden alışveriş yapıyorum. 3-5 lira önemli değil, alışverişime bir adet de bunlardan ekleyiveririm. Çok uygün fiyatlı ve pratik birşeymiş :)

4. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    O solüsyonun yerine Derby veya Bally tarzı yapıştırıcıları da kullanabilirsiniz. Yamayla beraber gelen yapıştırıcıdan (yama yaparken) biraz daha geç kuruyor ama iş görüyor. Aşırı sıcakta iyi olmadığı yönünde duyumlar almıştım bir zamanlar ancak şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım şahsen.

5. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    lınkını verdıgım urunlerden bır defa kullandıgınız taktırde bır daha asla yapıştırıcı ıle ugrasmıyacaksınız.Kutusundan zımparasıda cıkıyor o bile kaliteli :) sadece deliğn üstünü zımparalayıp şeffaf cıkartmayı yapıştırıyorsunuz.2 defa kullanmak gerektı ıkısınde de mukemmel sonuc sıfır hata. deniz gökhanında söylediği gibi zaten bu yerlerden alışveriş kacınılmaz bir şekılde alışverışınız oluyor o alışverısın yanında bır paket yada 2 paket almak uzunca bir süre kurtaracaktır.Sıfır cst iç lastık fıyatınında 4 lira olduğu memleketımızde cok fazla yama yapmanında anlamı yok arada sıfırını takmak lazım :)

Göker Gülay ve Deniz bunu beğendi.