Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yama Yapıştırıcı Solüsyon

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Tuna Bozkurt tarafından paylaşıldı.

1. Tuna Bozkurt

Tuna Bozkurt Aktif Üye

Seviye:
    Yama Setinin Solusyonu Bitti 10 Yama Atıyorum Bitiyor 10 Gramlık Solüsyon Veriyolar Alternatif Olarak Bali Falan Kullanabilirmiyim..Eger Solüsyon Dısında Başka Bişey Kullanılmıyorsa Tanesi 40-50 Krş Olan Kendinden Yapışkanlı Yama Alıcam..Kendinden Yapışkanlı Yamanın Saglamlıgı Nasıl Normal Yapam Kadar Güçlümü..Yamanın İçi Kırmızı Olanlardan..

Yamayı 6 Liraya Almıştım Red Sun Diyor Ama Sanırım Çin Malı Genede Daha Önce Kullandıgım Ürünlerden Daha Güzel Performansı Var 10-15 Yama Attım Ne Hava Kacırıyor Nede Sorun Cıkarıyor Zang Diye Yapışıyor Kullanıcak Arkadaşlara Önerebilirm..

2. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Bally ve Derby türü yapıştırıcılar kullanılabiliyor. Solüsyondan tek farkı daha geç kuruması.

3. KaanG

KaanG Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Ben zefal marka kendinden yapışkanlı yama kullanıyorum, şimdiye kadar herhangi bir problem yaşamadım. Gayet sağlam yani, tamir de çok pratik oluyor. Toplam 6 yama var ön ve arka lastikte. En son decathlon'un kendi yamasından aldım, onu deneyeceğim bakalım, 3-4 lira daha ucuz zefale göre. Malzemesi zefal ile aynı gibi görünüyor.

4. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    8 Ml solition ile 40 lı yama setini bitiriyorum nasıl döküyosan solisyonu artık :)