Yama Yapıştırıcı Solüsyon

Tuna Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
48
Yama Setinin Solusyonu Bitti 10 Yama Atıyorum Bitiyor 10 Gramlık Solüsyon Veriyolar Alternatif Olarak Bali Falan Kullanabilirmiyim..Eger Solüsyon Dısında Başka Bişey Kullanılmıyorsa Tanesi 40-50 Krş Olan Kendinden Yapışkanlı Yama Alıcam..Kendinden Yapışkanlı Yamanın Saglamlıgı Nasıl Normal Yapam Kadar Güçlümü..Yamanın İçi Kırmızı Olanlardan..

Yamayı 6 Liraya Almıştım Red Sun Diyor Ama Sanırım Çin Malı Genede Daha Önce Kullandıgım Ürünlerden Daha Güzel Performansı Var 10-15 Yama Attım Ne Hava Kacırıyor Nede Sorun Cıkarıyor Zang Diye Yapışıyor Kullanıcak Arkadaşlara Önerebilirm..

Scudo

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Bally ve Derby türü yapıştırıcılar kullanılabiliyor. Solüsyondan tek farkı daha geç kuruması.

• Beğen
Tepkiler: Yeni_kullanıcı

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
Ben zefal marka kendinden yapışkanlı yama kullanıyorum, şimdiye kadar herhangi bir problem yaşamadım. Gayet sağlam yani, tamir de çok pratik oluyor. Toplam 6 yama var ön ve arka lastikte. En son decathlon'un kendi yamasından aldım, onu deneyeceğim bakalım, 3-4 lira daha ucuz zefale göre. Malzemesi zefal ile aynı gibi görünüyor.

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
8 Ml solition ile 40 lı yama setini bitiriyorum nasıl döküyosan solisyonu artık :)

occuplus

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Carraro
Aynı sorun bende de var. Tüpün yarısından fazlası boş çıktı. Tecrubeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? solusyonda 5dk bekliyordum. Derby veya bally de sürülen miktar ve bekleme süresini yazabilir misiniz?