Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yalovalı arkadaşlardan yardım istiyoruz!

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında Bora Köse tarafından paylaşıldı.

1. Bora Köse

Bora Köse Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba.

Ege Üniversitesi Bisiklet Topluluğu olarak sömestr tatilinde Bursa-Yalova Turu yapmayı planlıyoruz. Geçeceğimiz güzergahta kalacak yerleri ayarladık, Yalova dışında. Yalova'da konaklamayı en ucuz haliyle nerede yapabiliriz? Çadırla konaklama yapmaya yanaşmıyoruz, çünkü soğukla beraber yağış da olursa çok zor olacak bizim için. Bu konuda yardımcı olursanız seviniriz.

2. Nuri Kongur

Nuri Kongur Forum Demirbaşı

Seviye:
    merhaba,
    yalovalı değilim fakat hafta sonu yalova termaldeydim. termal bölgesinde gördüğüm kadarıyla irili ufaklı pansiyon ve oteller var. 2 tanesine fiyat sordum. 1 tanesinde 3 kişi aynı odada 40 lira dedi işletmeci. hemen yanındaki başka bir pansiyonda ise 3 kişi oda kahvaltı aynı odada 60 lira dedi. ilkinde odada müstakil küvet olmadığı içn bakmadım ama 2 seçenekte termal sudan yararlanmak için küvet olduğunu öğrenince odaya baktım. odada 1 büyük 1 de tek kişilk yatak var, içerde tuvalet banyo ve tv var. balkon kapısı açık olmasına rağmen içerisi gayet sıcaktı. sanırım ısınmada termal sularından sağlanıyor. daha bakılırsa farklı fiyat ve imkanlar bulunacaktır diye düşünüyorum.