Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yalova'dan selamlar

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında farukbas77 tarafından paylaşıldı.

1. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben Yalova/merkez 'de oturuyorum.Buraya katılmamın sebebi sizin gibi profosyenel kişilere danışarak iyi bir sürücü olmak.Aslında öyle şehirler arası sürüş yapan ve yarışmalara katılan biri değilim sürekli olarak bisiklet üzerinde değilim ama yine de bayağı kullanıyorum bisikletimi:) Ben lojmanda oturan biri olarak bazı sıkıntılarım var malum yeşillikti ağaçtı özellikle deve dikeniydi derken çok sıkıntım oluyor.Şu anlık önem verdiğim konulardan biri lastiğin daha az patlamasını sağlamak.Sizce bu sıkıntım için ne yapabilirim?Birde yeni bir mtb bisiklet almak istiyorum aslında mtb nin ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama heralde dağ bisikleti kategorisinin ingilizce kelimelerinin kısaltılmış hali mountain bicycle gibi.Yani lafın kısası asfalttada kullanabileceğim arada bir topraktada kullanabileceğim ve süspansiyonlu bir bisiklet istiyorum.Pek bilmediğimden yola çıkarak bianchi montana D almayı düşünüyorum veya Carraro Rock man almayı düşünüyorum.Disk frenler ve lastiğin kalınlığı çok hoşuma gitti.Bu arada şuanda bütçem 485 TL civarı.

2. MUSTAFA ÇELİK

MUSTAFA ÇELİK Yeni Üye

Öncelikle selamlar. Bende Yalova'da oturuyorum. Eğer yeni bisiklet alacaksanız forumda bilgili arkadaşlar var yardım edebilirler.