Yalova mtb cup başlığı

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
merhaba arkadaşlar bu hafta sonu takvimde olan yarış hakkında bilgisi olan varmı yer ulaşım konaklama parkur hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa
şimdiden teşekkürler

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
İlker Yalova/Denizçalı mevkiinde yapılırsa yarış tekrar (ki orada yapılacak diye biliyorum) orada kullanılmayan bir okul, yarışçılar için yatakhaneye çevriliyor. Ancak önceden isim yazdırmak, yatakhaneden faydalanmak açısından faydalı. Biz geçen sene tozdan uyuyamamıştık Ahmet Adalı ile aynı odada :) Ancak diğer arkadaşların kaldıkları oda oldukça iyiydi...
Onun dışında daha detay bilgiye maalesef şu anda sahip değilim.

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
halil yalova denizcalı yalovanın neresinde kalıyor feribota yakınmı ulaşımı nasıl yaparız

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Evet ya biri şu feribotla nasıl gidilir v.s. hakkında bilgi verebilir mi? Yakın yer geliyim video çekiyim bari..:)

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
denızçalıya gıtmek bayaa zahmetlı olcak .oraya ulasım sadece 2 saate 1 calısan otobus var ve ondan baska otobus gıtmıyor. onuda termınalde beklemek zorundasınız

• Beğen
Tepkiler: pittstop_27

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarış dünyası ve fotoğrafları diyor fakat hiç fotoğraf yok. :(

Fotoğraf çeken arkadaşlardan bekliyoruz. İlginize teşekkür ederim.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@soneryen

yarış daha henüz koşulmadı 16 eylülde koşulacak,burada yarış hakkında bilgisi olan kişilerden bildikleri yazıması isteniyor.

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
bisiklettle gittmek nasıl olur sizce tahminen kac km yol nasıldır yokuşmu düzmü arazimi alsfatmı bunları bir bilen arkadaş varsa bizi bilgilendirire cok iyi olur hatta krokisi varsa daha iyi olur biliyorum fazla istedim cevap bekliyorum arkadaşlar

oguncavus

Aktif Üye
Tepki
529
selamlar eger yarıs denızcalı koyunde olursa ulasım oldukca kolay dert etmeye gerek yok: bisiklet ile gidecekseniz, bizim gecen sene yaptıgımız gibi birkac arkadaş (yaklasık 10 kişi) yalovaya vapur, denızotobusu vs ulaşmış orada bulustuktan sonra bir kamyonet kiralamış açık havada sohbetler eşliginde köye çok ucuz fiyata ulaşmıştık. sanırım bu yarışa katılacagım yıne bu yolu deneyebiliriz eger bana katılmak isteyen arkadaslarım olursa birlikte hareket edebiliriz. yok Ogun ben senle gelmek istemıyorum dersenız: uskudardan kalkan tireni kullanıp darıcaya oradan arabalı vapurlarla karsı yalovaya gecip, oradan, vapur iskelesi karşısından koye cıkan bir yol var ki baya yokuş oradan cıkılabilir. eger yalova içinden bisiklet kullanılmaya başlanırsa önce topcular tarafına pedal basılmalı ardından köyün levhaları takip edilmeliki buda yaklasık (yanlış hatırlaya bilirim) 15-20km arası ve yokuş unutulmamalı. herkese şimdiden başarılar diliyorum. saygılar

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
;) ogün vermiş olduğun bilgiler icin teşşekürler ben derim ki yalovada cumartesi sabahı toplanalım arkadaşlarla saatini siz belirleyin ona göre toplanırız kamon kiralarız yada hep birlikte pedallara veririz coşkuyu
bu arada :) istanbul icinde gelecek olan arkadaşlar varsa bize katılabilirler
iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: ExtremeBiker

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@nirvana

bence kesinlikle bir araç tutun, yolda harcayacağınız enerjiyle parkurda birkaç tur atarsınız, hem de kendini boşa yormamış olursun...
bu arada parkur 5.5 km
tur başına yüksekli farkı 150 mt. diye biliyorum...

denizçalı'da görüşmek üzere...

uqur133

Üye
Tepki
15
Parkurda bu sene ufak bi değişiklik yapıldı.Orman içindeki patikaları tırmandıktan sonra dikenli tellerin yanından inilen toprak yol iptal edildi.Toprak yola dönmek yerine ileriye devam ediliyor sağdan aşağı güzel bi teknik iniş var(biraz zor gelebilir) oranın devamında patika bi çıkış var orası sizi toprak yolun inişine bağlıyor.Sonra taşlı yokuş yine aynısı.Önceden gelenler bilirler.Parkur biraz uzun oluyo ama zevkli bi parkur.

• Beğen
Tepkiler: Pelin

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Ben de yine partner bulabilirsem dizel aracımla gitmeyi düşünüyorum, eğer ara ulaşımlarda sorun yaşamak istemezseniz ve yol masraflarını bölüşmek isterseniz lütfen benimle irtibata geçiniz...

seyyahi

Üye
Tepki
13
Eveeeet yine yarışa birkaç gün var ama yine yarışın parkuru nedir,kaç km dir,kalınacak yer neresidir,yalova iskele vardıktan sonra ne yapmamız gerekiyor,servis varmıdır,varsa nezaman kaçtadır,geçen sene iskeleye yakın bir yerde konaklama olmuştu -sanırım tarım ile ilgili bir yerdi(denizkıyısında)-yine aynı yerde konaklama olacakmı,olacaksa yer ayırtmak gerekiyormu... gibi soruların cevabı yok tabiki
Ben cuma günü kabataştan saat 18.30 vapuruyla Yalovaya geçmeyi düşünüyorum...zaten tek sefer var başka alternatif yok :D
tabi ido ile gitmek istemeyenler için... ido da herseferinde bisiklet sorun oluyor ve ücret almak istiyorlarda ondan ido ile gitmek istemiyorum :(
ve sanırım daha pahalı ...kesin bilmiyorum ama
neyse sorularımın cevabını merakla bekleyeceğim... tabiki çok geç olmazsa...

alperenkıvılcım

Daimi Üye
Tepki
4
denizcalıda ilkokul 40 tane falan yatak var cuma gününden falan gelirseniz.
yer bulma şansınız daha yüksek olur parkur 5,1 km ugur arkadaşımızın dediği gibi telli iniş iptal edildi yerine cok eglenceli ve eglenceli oldugu kadarda zor bir teknik iniş geldi oraya girerken cok dikkatli olmanızı tavsiye ederim düşme oranı cok yüksek :) sorularınız olursa burdan cevaplarım yalova iskelesinden denizcalı 18-20 km arası 13 km si düz yol 5 km si cıkış.

alperenkıvılcım

Daimi Üye
Tepki
4
eğer topclardan gelirseniz cok yakın 2-3 km yalova istikametine gititkten sonra taşköprü girişinden girerseniz ordakikere sorarsnz size yolu gösterirler 5 km lik bi cıkıs var sonra denizcalıdasınız.

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
Ben ve forumda arkadaşım (judith) ile birlikte bu yarışa katılmak istiyoruz.C.tesi günü saat 18:30 gibi gitmeyi planlıyoruz.İstanbuldan başka yarışa gidecek olan arkadaş varmı?

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
bizde cumartesi günü bakırköyden yola cıkıyoruz kısmetse yalovada görüşmek züere kendinize iyi bakın