Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yalova Çınarcıkta Kamp

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında emre.isb tarafından paylaşıldı.

1. emre.isb

emre.isb Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar bayram sonrası yalova çınarcıkta kamp kurmayı ve denize girmeyi düşünüyoruz bunun için bildiğiniz güvenli kamp alanları varmıdır nerelerdedir birde erikli yaylası ile ilgili bilgilerinizi paylaşırmısınız ...teşekkürler

2. Mustafa Şükrü Yıldırım

Mustafa Şükrü Yıldırım Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhabalar, Yalova'da oturduğum için buralarda kamping yapma ihtiyacı duymadım ancak, çınarcığın sonunda kocadereye doğru beach clublar var, onların arkasında camping alanlarını görmüştüm geçen yaz. Erikli yaylasından kastınız, Erikli şelalesinden önceki kısımlarsa oralarıda güzel görülmeye değer, ancak camping konusunda bir fikrim yok. Geceleri güvenilir olurmu bilmiyorum.

3. dogukan demirbek

dogukan demirbek Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Cinarcikta yasamis biri olarak soyluyorum ki istanbuldayim okul icin. Mustafa Sukru Bey'in soyledigi gibi Kocadere'ye gelmeden camping alanlari var birkac tane. Guvenli olmama gibi bir sorunu da yok. Ancak sahilde icki icen abilerimiz mevcut. Onlar da etrafa satasacak tipler degiller. Tabii yazlikcilari bilemem. Onlar cogunlukla sahilde degil de clubta iciyorlar egleniyorlar.

Selaleye gidebilirsiniz, yol bisikletiniz yoksa. Yol ise bisikletiniz birkac defa patlayabilir lastikleriniz. Ve tabii bir sure sonra bisikletle gidemiyorsunuz. Bunu da belirteyim.

Cinarcik guzeldir denizi kumplaja dogru yani sizin kamp alaninizin solunda kalacak sekilde olacaktir.

Ne zaman gideceksiniz bilemiyorum belirtmemissiniz ama bayram gidisi ben de bisiklet ile gidecegim, gideceginiz yere bagli olarak size eslik edebilirim. Evden ihtiyaciniz olursa karsilayabilirim de.

Hoscakalin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. emre.isb

emre.isb Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    mustafa bey çok teşekkür ederim .doğukan bey bayramda sonra ağustosun 1 felan çıkabiliriz gebzeden geleceğiz. bisikletler dağ bisikleti

5. Mustafa Şükrü Yıldırım

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Tekrar Merhabalar, 1 Ağustosta Yalova'da olamayabilirim, ancak eğer olursam bende size eşlik edebilirim. Doğukan arkadaşımızın söylediklerine katılıyorum.

6. emre.isb

emre.isb Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    katılımı eşlik maiyetindemi yoksa kamplı olarak mı düşünüyorsunuz

7. Mustafa Şükrü Yıldırım

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben gelicek olursam eşlik ederim. Kampla fazla aram yok :)

8. emre.isb

emre.isb Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    tamam her şey kesinleşir bayramda ona göre irtibata geçebiliriz buradan takip ederseniz

9. dogukan demirbek

dogukan demirbek Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ben de Mustafa Şükrü bey gibi katılabilirim.

ben de kamp yapamayacağım, ama dediğim gibi evden ne lazım olursa, bende. yalnız 1 ağustos bana uymayacak, çalıştığım için. ben ancak Cumartesi katılabilirim, eğer gidecek iseniz.

10. Mustafa Şükrü Yıldırım

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Büyük ihtimalle ben gelemiyicem dün bir kaza geçirdim, kolum soyuldu asfaltta sürüklendiğim için, güneşe çıktığım an yaram daha çok acıyor, ilginize teşekkür ederim arkadaşlar. Biraz ara vermem gerekiyor.