Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yalova çınarcık tarafında güzergah

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Mehmet ALPAK tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet ALPAK

Mehmet ALPAK Yeni Üye

merhaba bayramda 2-3 gün çınarcıka 2 arkadaşla gideceğiz bir otel konaklayacağız bu arada turlamayı düşünüyoz bildiğiniz güzergahlar varmı acaba veya başka tavsiyeleriniz şimdiden teşekkürler

2. samet_özdemir

samet_özdemir Bisikletkolik

Seviye:
    çınarcığa gidiyorsanız eğer esenköye gidebilrisiniz 15 km falan çınarcıktan esenköyün çıkışında esenköy şelalesine gidebilirsiniz çok güzel bi yer kesinlikle tavsiye ederim dahada ileri gitmek isterseniz ordan armutluya devam edebilirsiniz armutluda çok güzeldir ;) gider denize girer geri dönersiniz yada termal yolu üzerinde bulunan su düşen şelalesine gidebilirsiniz çınarcıktan direk termale yol var sakın yalovaya kadar gidip ordan gitmeyin sorarsanız size yolu gösterirler ;) bunun dışında teşvikiyede bulunan erikli şelalesine gidebilirsiniz bol rampalı ve zevkli bir yol olduğunu söylüyor herkez birtek oraya gitmedim ama resimlerde falan baya bi inceledim gerçekten çok güzel bi yer ;) bunların dışında denize gitmek isterseniz mawişh beach club arkadaş level beach club cemoş beach club va kum plajda oraya gidebilirsiniz denizi çok güzel olmasada ortamı ve beach ler çok güzel ;) gecede birşeyler yapmak isterseniz club kio süper biyer birde kale var club kale ama ben hiç sevemedim orayı kioda eğlenip günün yorgunluğunu diskoda atabilirsiniz :)

Ozkan Aydin ve Mehmet ALPAK bunu beğendi.
  3. kartal erdoğan

kartal erdoğan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Güzel bir pylaşım olmuş, teşekkürler :)

4. Ozkan Aydin

Ozkan Aydin Kıdemli Üye

Seviye:
    Bir aksilik olmazsa Bayramın birinci günü sabah Turyol'la bende gidiyorum.Karşılaşırsak Delmece Yaylası 'na çıkartabilirim.Dönüş Armutlu üzerinden olur tahmin ediyorum.

5. mathman

mathman Üye

Seviye:
    Çınarcık-Armutlu arası yollar pek iyi değil. Çınarcıktan Esenköy'e giderken yaklaşık 3-4km rampa var. Esenköy'e güzel bir iniş var 2km kadar ama çıkmak istemem orayı epey dik.
    Armutlu tarafına giderkende bolca rampa vardı.Temmuz'un 2-3ünde yeni asfalt yapılmıştı. Rampa zaten birde lastik zifte yapışıyordu rezaletti anlıcanız. Esenköyden armutluya giderkendi sanırım birde aslaft dökülmemiş yollarda vardı toz toprak.

Diyeceğim rampa ve yolun azizliklerinini göze almayacaksanız Esenköy Armutlu tarafına geçmeyin derim.
    Fikir sahibi olmak için www.muratyalcin.co.nr adresimden bakabilirsiniz

Ozkan Aydin bunu beğendi.
  6. Ozkan Aydin

Ozkan Aydin Kıdemli Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim .Ben zaten rampalar ve doğa için Çınarcık Kocadere Esenköy'ü
    tercih ediyorum.Fazla trafik olmadığı için yolların rahat olacağını düşünüyorum.
    3-4 saatlik doğayla başbaşa sürüşler ve sessiz bir ortamda dinlenmek için çınarcık ideal bence Hava da elverişli olursa güzel bir tur olur.

Mehmet ALPAK bunu beğendi.
  7. Mustafa Şükrü Yıldırım

Mustafa Şükrü Yıldırım Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Gittinizmi bilmiyorum ama yinede kendi yorumumu yapayım :) Bencede yol biraz kötü özellikle yapılmamış bir kısım yol var arabalar geçtikçe toz toprak içinde kalıyor insan ve hiç gölge yok, gözlüksüz çıkmak biraz zorlayıcı olabilir. En son asfallta erimişti lastiğe ciddi oranda zift yapıştı zamanla attı, gerçi havalar eskisi kadar yakmıyor. Çok dik olmasada uzun yokuşlar var bazı yollar geniş olduğundan yüksek süratlere çıkmak sorun yaratmıyor.Denemeye değer ;)

Mehmet ALPAK ve Ozkan Aydin bunu beğendi.
  8. Okan Fatih Gürhayta

Okan Fatih Gürhayta Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben de Fıstıklı'dan çıkıp Delmece Yaylası, Yalova Kent Ormanı ve dipsiz gölleri gördükten sonra Çınarcık'a vardım. Yalova Bursa yolundan Gemlik'e kadar gelip oradan içeri Fistıklı'ya döndüm. Yol çok güzeldi zaten adı da Mavi Yeşil Yol idi. Belki gittiniz belki gidemediniz ama olsun gitmeyi düşünenler için tavsiye ediyorum. Özellikle orman müthişti bir de yoldaki meyve ağaçları ve birkaç çeşme. Bu arada anlattığım güzergah 160 km bilginize.