Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yalova - Bandırma arası tur

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Emre Ezer tarafından paylaşıldı.

1. Emre Ezer

Emre Ezer Üye

Seviye:
    Yarın sabah erkenden İstanbuldan "ozan_" arkadaşımla beraber Yalovaya gidip oradan Bandırmaya kadar gitmeyi planlıyoruz. Pazartesi gecesi ise Bandırmadan İstanbula dönmeyi planlıyoruz.
    Güzergahımız Çınarcık, Armutlu, Gemlik, Mudanya şeklinde olacak bu yol hakkında tecrübelerinizi ve bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim.

2. jerry_f

jerry_f Kıdemli Üye

Seviye:
    yolu bisikletle hiç geçmedim ama arabayla çok kez geçmişligim war....arabalardan pek rahatsısı olcagnızı sanmıyorum.....öyle ahım şahım bi rampa da hatırlamıyom:)zewkli olcaktır:)siz gidin..sonra burda anlatın... ona göre temmuz 1 de,ya direk bandırmaya gecerim,ya da sizn kullandıgınız güzergahı kullanırm...

3. izumi

izumi Aktif Üye

Seviye:
    Sevgili Jerry,

Tur donusu haberlerinizi bekliyorum,tecrubelerinizi bizle paylasırsınız sanırım.
    Benim de aklımdan boyle bir tur gecmişti...:in:

Pınar

4. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    Yıl 1995...
    Kardeşimle Çınarcık-Armutlu-Gemlik üzerinden Bursaya gitmiştik...

Gemlik'e kadar sahilde çok iniş çıkış var...
    Ayrıca çok da viraj var....
    Öğleden biraz önce ve akşama kadar güneş direkt vuruyor ve korunma ihtimali yok...

Yol üzerinde Küçük Kumluk Büyük Kumluk denen iki plaj var, hakikaten sırf kum ve çok temiz(di şu an bilmiyorum) bir tek orası hoşumuza gitti açıkçası, geri kalan yoldan çok zevk alamadık...

5. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    çok güzel ve deniz manzaralı bir yol,arkadaşın dediği gibi çok virajlı,bazen rampa bazende yokuş aşağı süreceksiniz ama pişman olmassınız bence

6. jerry_f

jerry_f Kıdemli Üye

Seviye:
    hımmm..demek ben arabayla giderken,rampalar pek de dikkatimi çekmemiş:) gaza basmanın yoruculugu hep aynı oldugundan olsa gerek:) bisikletle kaç ssatte gecilebilicek gibi peki yalova-bandırma?