Yaklaşık 1600 tl gibi bir butcem hangi MTB önerirsiniz ?

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
:) Arkadaşım sen MTB' yi neden istiyorsun? :) Nerede kullanacaksın? Asfaltta mı yoksa arazide mi? :)

Scudo

ozansefer

Daimi Üye
Tepki
205
Asfaltta mtb kullananlardanım bende :) ülkemizin asfalt kalitesi bakımından amortisörü olması gerek diye düşünüyorum. Yol bisikletide kullandım ve illallah ederek sattım. Soğuk dişli asfaltlardaki vibrasyon ve olmadık yerlerde karşınıza çıkan çukurlar.... Eğer profesyonel amaçla kullanmayacaksanız mtb yada trekking bisikletleri öneririm şiddetle istediğiniz herşeyi yapabileceğiniz özgürlüğünüzü kısıtlamayan bir bisikletiniz olur. Aradığınız fiyat bandında btwin rockrider iyi bir alternatif. 29er lere de bakabilirsiniz. Uzun tur yapacaksanız 28"bir tur lastiğiyle sizi üzmez her yola gelir. Merida big ninelar var bütçeye uygun.

Uğur T.

Üye
Tepki
10
Her zaman mtb.Özellikle türkiye şartlarındaki yollarda, daha çok tercih edilesidir.İstediğin zaman dağda, bayırda, topraklı yolda korkusuzca kullanabilirsin.Mtb demek özgürlük demektir.Benim için budur mtb.

Tepki
0
Arkadaşlar rr 8.1 bildigim kadariyla decathlon da satiliyor eger magazasina gidersem pazarlik falan yaparlar mi yoksa bu fiyatta mi satiyorlar ?

Selami53

O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !
Tepki
963
Bisiklet
Specialized
@İsmail ÖRS

İsmail,pazarlık olmaz fakat nakit ve taksitsiz alırsan indirim olur.Ayrıca o fiyata iyi bir bisiklettir,tavsiye edebilirim.

Tepki
0
Artık gidip bakicam ama sedonanin tasarimina hayranim ya hani ilerde gelistiricem de zaten

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Ne alırsa alsın, bisiklet alsın yeterki!!! Kanuni Breton alıpta yol magandalarından birimi olsun istersiniz? Her konuda şehir yol mtb kavgası yapılıyor..

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hakan ÇELİK

Kavga değil fikirleri belirtiyoruz. :)

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kesinlikle rockrider 8.1

Tepki
11
Bisiklet
Merida
Şu an Decathlonda satılan Rockrider 8.1 in eski donanımından farklı olarak üzerindeki donanımlar:
-elixir 3 fren seti, tektro fren seti ile
- x7 vites kolları, x5 vtes kolu ile
değiştirilerek fiyatı 1900 liradan 1600 liraya indirilmiş. ama bu haliylede sedona 740 dan daha iyi donanım ve hafifliğe sahip olduğunu düşünüyorum. Öneririm :)

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
@Mehmet Oğuz CAN

Dediklerininiz doğru yalnız fiyat 1600 değil 1699,90 TL :)

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Asfaltta mtb kullanmayı ve hamallık yapmayı seven birine "arazide kullanmayacaksan mtb alma" demenin hiçbir faydası olmaz. Adam kafaya koymuşsa onun için o iş bitmiştir. Model önerin varsa yap, yoksa ortalığı karıştırma der geçer...

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
@Halil EROĞLU
Ki haklida bence adam oyle yada boyle mtb istiyor ve israrla mtb alma sunu al diye ustune giden olursa oda patlayabilir. Birakin isteyen istedigini alsin zaten ustune binip 1 ay gecirdiginde tam olarak aklindaki fikir netlesiyor bende mtb aldim schwalbe marathon taktim geziyorum belgrad yada polonezkoy yapicagim zaman lastikleri degisiyorum gayette mutluyum.
Aklim hep uol ve cyclororss bisikletlerde ama yola heybe takilmiyor cyclorosslarda bana gore pahali

Tepki
11
Bisiklet
Merida
Eski fiyatı aklımda kalmış :) Ama iyi bir bisiklet olduğunu düşünüyorum :)

can muştu

Üye
Tepki
6
salcano igman deore, rockrider 8.1 bu fiyata bulabileceğiniz en iyi bisikletler. fakat 1700 TL.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Raşit S

Allah affeder, çArşı affetmez. :D

@Tahsin Y.

Cylocross'lar pahalı değil sadece başlangıç seviyesi cylocross ortalamanın üzerinde bir bisiklet.
Salcano'yu hesaba katmazsak en düşük Cylocross 105 sistem ile 3500 civarına geliyor sıradan 105 donanımlı bir yol bisikletiyle aynı para yani.