Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yakin Zamanda Bisiklet alacagim Birkac tavsiyeye ihtiyacim var lutfen :)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında baha45 tarafından paylaşıldı.

1. baha45

baha45 Yeni Üye

Seviye:
    Bana ne kadar hak verirsiniz vermezsiniz bilmem. Fransiz birinden dinledim ayni zamanda Italyanlarinda mantigi bu, "param kendi ulkemde kalsin". Malesef tamamen yerli uretim olup kaliteli olan bisiklet markamiz HENUZ yok. inaniyorum olacaktir.

Bu sebeple kismen yerli uretim olan Sedona marka bisikletlerle ilgileniyorum. Kadro Ghost'tan gelip burada toplaniyor malum. Benim ulkem benim param mantigindayim. Alanlardan aman aman pisman olan yok gordugum kadariyla. Istegim hidrolik fren ve kilitlenebilir masa. Aklimda iki model var sedona 711 ve 701 mekanik.

701 i alirsam bir muddet donra hidrolik degisimi yaparim bir sure sonra masa.
    711de sadece masa kaliyor yanilmiyorsam

cok araziye cikmiyorum bisikleti spora gelip giderken okula gidip gelirken bazende kisa tur amacli kullandim sattim. simdi yurtdisindayim 1 hafta sonra geliyorum nasipse ve ilk isim bisiklet almak olacak sanirsam :)

yardimlarinizi bekliyorum

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Araziye çıkmıyorsanız, MTB seçiminizi gözden geçirin bence. Hidrolik disk fren de gereksiz olacaktır zaten. Şehir bisikleti neden düşünmüyorsunuz?

ali tekintüre bunu beğendi.
  3. ali tekintüre

ali tekintüre Kıdemli Üye

Seviye:
    Doğru söylüyor.MTB,arazi ve adrenalin işi olmalı,benim gibi...Ayrıca Ülkemizde Bianchi varken...ki artık onu yerli görmek gerek,benim gibi...Ve İtalya denince sözün bittiği yer.(Salcano'yu da kaçırmamak gerek.)

4. baha45

baha45 Yeni Üye

Seviye:
    şehir bisikletlerini sevemedim ve okulum-evim köyde o incecik tekerlekler haşat olur malesef. Kaçarım yok MTB alacağım ama gidişat sedona 721e doğru kaydı. Okul kulübüyle turlara gidebilme ihtimalim yüksek ve raziye çıkıyorlar belli olmaz çıkabilirim onlarla. Bayram sonrasına kaldı benim bisiklet işi. izmirden seda bisikletten alacağım büyük ihtimalle. Fakat görüşleriniz her zaman değerlidir benim için.

5. baha45

baha45 Yeni Üye

Seviye:
    Bianchiden pek memnun değil gibi bisikletçiler genel görünüş olarak bu benim kendi gördüğüm tabiki. Salcanoda güzel modeller var şüphesiz onada göz atayım teşekkürler

6. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Haşat falan olmaz ama siz bilirsiniz. MTB'niz şimdiden hayırlı olsun.

7. fatihcankaymak

fatihcankaymak Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    GHOST'lara da bakmanı tavsiye ederim.