Yakacık

Scudo
Tepki
2
Yalnız şimdi geçişin iptaline dair bir haber geldi :(

Doğru mudur bilmiyorum fakat hava muhalefeti nedeniyle haftaya ertelendi deniliyor... (kesin olmamakla birlikte)

BF Okuru

Üye
Tepki
1
haftaya kesin bişey diyemem bizim bir mudanya turu işi vardı haftaya onun akıbeti belli değil

Tepki
30
arkadaşlar merhaba,
bende soğanlıkta oturuyorum fırsat buldukça bisiklet kullanıyorum.acemiyim kondisyonum yok .böyle birini aranızda görmek isterseniz fırsat buldukça size katılabilirim.sahile köy hizmetleri yolundan pedal basmadan inebiliyorum (:) aynı yolu çıkarken yine pedal basmıyorum.çünkü yürümek zorunda kalıyorum.
görüşmek üzere

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@mehmet zeki yalçın

ben hemen hemen hergün işe bisikletle gidiyorum işyeri kartalda ev soğanlıkta işten çıktıktan sonra bostancı yapıyorum genelde akşam 20:30 gibi kartalda olursan beraber pedallarız ;)

abilge

Üye
Tepki
0
bende yakacık çarşı mah. cx 250 kron almak isitiyorum ne dersiniz yeniyim yani...acaba kartldan yakacığa bu bisikletle cıkabilirmiyim..ne dersiniz

abilge

Üye
Tepki
0
@mehmet zeki yalçın

cx 250 kron nasıl yeni alcam..eğer bayır yukarı süremyceksem hiç bu işe girmeyeyeim.. bayır çıkanmadıktan sonra hiç anlamı yok bisiklet kullanmann

Kadir Yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
320
@abilge

hevesini kırmak istemem ama bence yokuşu çıkabilmen için biraz kondisyon ve birazda antreman gerek:)
bisiklette önemli ama
önce insan;)

Tepki
30
@RSY Ersoy

yarın akşam inerim kartala.sen direk iştenmi kartala çıkıyorsun yoksa eve gidip öylemi iniyorsun.tel no söylersen arayayım buluşalım yada saat söyle orda görüşürüz yalnız kondisyonum yok yorma beni şimdilik gezinti olsun

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@mehmet zeki yalçın

İse bisikletle gidiyorum tabi 2 gündür yağmur yağıyor bisikletle gidemiyorum yarın sabah hava guzel olursa bisikletle giderim ama perşembeye kadar yağmurlu gözüküyor hava

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
ersoy bu yağmurlar öldürdü bizi kardeşim :D boşuna dolmuş parası veriyoruz zevkimizdende mahrum kalıyoruz aslında yağmur geçirmez pantolonlardan olsa yine gelcemde şortla gelince hep çamur oluyorum bi kere geldim hertarafım çamur oldu şirkette bide 1 saat temizlendim :D

BF Okuru

Üye
Tepki
1
samet 2 gündür minubusle gidip geliyorum işe canım çok sıkılıyo ya kendimi mal gibi hissediyorum :) kışın ne yapıcaz diye şimdiden düşünmeye başladım.. yağmur çamur demeyip giderim aslında işe de pazar gün acayip çamur olmuştu bisiklet güzelce yıkatmıştım pırıl pırıl duruyo evde kıyamıyorum bi türlü :D

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Cengiz abi pazar eklenirim size... saat ??