Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yabancı siteler

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Fırat Dizman tarafından paylaşıldı.

1. Fırat Dizman

Fırat Dizman Onursal Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Sizinle bugün başımdan geçeni paylaşmak istedim.Çoğu kişi gibi bende yıllardır yurdışı site mağazalardan alışveriş yapıyorum.En güzeli uygun fiyat,güvenilirlik,malının sonuna kadar arkasında olmaları,ürün iade ve değişimde sorunsuzluk,daha çok özellik,bir başka hoşuma giden 12 ay yalancı indirim yok,yılda bir defa gerçek indirim yapıyorlar,bizdeki gibi önce bindirip ,sonra indir yok.pazarlık yok,taksit yok,peşinse böyle ,bilmem neyse söyle yok,fiyat fix.sana bu olur yok,en enteresanının bugün yaşadım,almayı planladığım jantlar için herşey tamam karta para yatırıldı,artık fatura kesilecek,kargo numarasını bekliyorum,bir cevap geldi,kartın size ait olduğuna emin olmak için başka bilgiler istiyorlar,adamlar acaba kartı çalıptamı diye güvenlik yoklaması yaptı,pes doğrusu....

Cem Unden bunu beğendi.
  2. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bazen yapabiliyorlar böyle şeyler. Yıllar öncesinden bir hosting firması da bana benzer bir şey yapmıştı.
    Kredi kartının önü ve arkasının fotosuyla beraber bir kimliğimin fotosunu istemişlerdi.. İnternet üzerinden kredi kartı dolandırıcılığı yapmak çok kolay olduğu için bu tip şeylere başvurabiliyorlar =)

3. Mustafa İlişe

Mustafa İlişe Aktif Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    yurtdışından çok alışveriş yaptım daha önce. malesef türkiye kaynaklı bayağı bir dolandırıcılık hadisesi ile karşılaştıklarından bazı siteler kartın ve kimlik bilgisinin teyit edilmesini istiyor. bu durumda ben kredi kartının numarasının ortadaki 8 haneyi photoshop'la siliyor bankanın telefon numarası ile adamlara gönderiyordum. problemsiz ürünlerimi yolluyorlardı.

4. Emre Alp Özkurt

Emre Alp Özkurt Forum Demirbaşı

Seviye:
    neden öyle birşey oldu acaba. sanırım miktar yüksekti 1000 dolar falansa normaldir.

5. Fırat Dizman

Fırat Dizman Onursal Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    ben neden sorusuna cevap aramadım,nedenini biliyorum,sadece durumu paylaşıyorum,adamların zihniyetiyle ,bizimki arasındaki farkı göstermek için....

Cem Unden bunu beğendi.