xtr yada elıxır

Şerif Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
756
Bisiklet
Scott
centorlock göbekli jant setim var yeni alcağım kadroda disk uyumlu olcak benım için birazda hafiflik önemli tabi bide pahalı olmasın xtr alırsam centorlock uyumlu olduğundan dönüştürücü parası vermicem am aelıxırlerı beklersem 6 vidalıdı ronlar xtr kullanlardan fikirlerini alcam memnunlarmı diye yoksa bekleyip elıxır alcaz

Scudo

Berkay Benli

Daimi Üye
Tepki
235
XTR kullanıcıs olarak memnunum ama ben öyle ayarla mayarla uğraşmak istemiyorum diyorsan Şerif XT al. Bana kalırsa şu anda piyasadaki en mantıklı hidrolik disk freni XT 775.

Selamlar,

• Beğen
Tepkiler: kron_xc4000 esk

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Şerif XT al işte.XTR çok para şimdi.XT en mantıklısı Berkay'ın dediği gibi.Ya göbekleri değiştircen elindekileri satcan avid alcan.Çünkü dt adaptör 100-120 lira gerek yok o kadara,ya da XT set alcan 450 liraya falan.

mevzun

Daimi Üye
Tepki
47
Neden xt ye mantıklı dediniz? Ucuz olduğu için mi? Yoksa xtr dünyanın en güçlü 2. freni diye biliyorum.

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
@mevzun

fiyatına göre performansı çok iyide o yüzden bende xt almanı tavsiye ediyorum hemde göbekleri cl uyumluymuş o yüzden

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@mevzun

Arkadaşlar hurafeler hurafeler başka bişey diyemiyorum kusura bakmayın...

Buarada Elixirin hangi modeli mesela adı Elixir ama Juicy gibi onunda bir çok modeli olacak...

Mesela XTR ile denk gelen modeli hangisi olacak...

Ben olsam şuanda fiyat performans odaklı bir yaklaşımla göbeklerimde uygun olduğu için XT yi seçerdim... İşin içine hafiflikte girecek ise tercihim XTR dan yana olurdu...

XT ler daha ucuz olduğu için değil fiyatına göre XTR dan daha yeni teknoloji ve muhtemelen daha fazla fren gücü sunabildikleri için tercih ederdim...

Ama amaç hafifliktende faydalanmak ise kesinlikle XTR tercih edilebilir. Basit çalışma prensibi, güçlü sistemi ise oldukça kaliteli bir fren...