xt jant teli

tunç akay

Üye
Tepki
22
Bisiklet
Lapierre
merhaba arkadaşlar ufak bir kaza geçirdim ve xt m785 jant setimin önden 4 teli kırıldı ancak piyasada tel bulamıyorum bir yardımcı olabilirmisiniz bana

Scudo

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
SJSCycles'da bulabilirsiniz.
Hatta; (link)

• Beğen
Tepkiler: tunç akay

mahmut krt

Aktif Üye
Tepki
64
4 euro mu çok pahalı bea xt jant seti almayı düşünüyorum ama

tunç akay

Üye
Tepki
22
Bisiklet
Lapierre
çok teşekkür ederim yaklaşık 2 haftadır bulamamıştım en son chainreaction dan yeni ön jant alıp elimdeki çember ve göbeği satma seçeneğini bike düşündüm:D çok teşekkür ederim saolun

tunç akay

Üye
Tepki
22
Bisiklet
Lapierre
son bir sorum daha olacak sitede sağ tel sol tel ayrı olarak gösteriyordu stokta kalmadığı için 2 adedini sol olarak almışım farketmeden 4 telim kırıldı 4 ü de sağ taraftan sağ sol çok farkedermi tellerde?

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Ön - Arka ve Sağ - Sol olarak teller ayrı satılır. Genelde ön için tek tel iki taraf için de uygun olur ama ayrı satılıyorsa bir bildikleri vardır diye düşünüyorum yani büyük ihtimalle aynı teli kullanamayabilirsiniz.
Telin açıklamasında;

This spoke can also be used on the following wheels:
(Bu tel aşağıdaki jantlar ile de kullanılabilir: )

- Shimano Deore XT WH-M785 Rear Right Hand Spoke
( - Shimano Deore XT WH-M785 Arka Sağ Tel )
- Shimano Deore XT WH-M785-F15 Front Left Hand Spoke
( - Shimano Deore XT WH-M785-F15 Ön Sol Tel )

demiş.

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Tanesi 18,25TL. Bir de kargo ücreti olacak tabii ki. Epey tuzlu geldi bana, bilmem başkaları ne düşünür...

tunç akay

Üye
Tepki
22
Bisiklet
Lapierre
valla başka yerde bulamadım 2 haftadır yaptıramadımda çınarlarla konuştum 24 adedine 100 dolar dediler bana üstelik 20 günden fazla gelme süresi var sadece 4 adet sağ lazım ön teker için bana ultra ucuz geliyo:) bu jant baya satlan bir ürün olmasına rağmen yedek parçasının piyasada olmamasına çok şaşırdım açıkcası ön teker için sağ sol farketmez ise çok iyi demektir teşekkür ederim yardımcı olan bütün arkadaşlara:)